تولید روغن زیتون تصفیه شده فامیلا با بهترین کیفیت

روغن زیتون تصفیه شده فامیلا، یک محصول کاملا ارگانیک است که با بهترین کیفیت به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود. تولید انواع روغن زیتون درجه یک، موجب شده تا ایران هم به فهرست صادرکنندگان این نوع روغن گیاهی با ارزش های غذایی فراوان، افزوده شود. در بازار ایران، نمونه های باکیفیت فراوانی از روغن زیتون خارجی ایتالیکو گرفته تا روغن ایرانی و تصفیه شده سی سام و … در معرض فروش مشتریان قرار دارد. هر یک از این محصولات از درجه کیفی بالایی برخوردار بوده و به تایید سازمان های بهداشتی رسیده اند.

تولید روغن زیتون تصفیه شده فامیلا با بهترین کیفیت

میزان صادرات روغن زیتون به کشورهای همسایه

میزان صادرات روغن زیتون به کشورهای همسایه زیتون از جمله محصولات باغی است که هم در شکل میوه بسیار ارزشمند می باشد و هم روغن گرفته شده از آن، در بازار فروش دارای قیمت بالایی است. تا سالها، تولیدات زیتون به برخی کشورهای حوزه مدیترانه، به ویژه اسپانیا، ایتالیا و یونان محدود بود. هرچند سابقه حضور زیتون در ایران به 2000 سال پیش بازمی گردد اما هیچگاه از گونه های تجاری کشور نبود.

اما خوشبختانه بذر درخت زیتون در چند دهه گذشته به شکل انبوه در باغات شهرهای شمالی کشور، به ویژه استان های گیلان، قزوین و زنجان کاشته و مورد بهره برداری قرار گرفت. این محصول به شکل میوه و روغن زیتون تصفیه شده، به دیگر مناطق جهان صادر می شود. هم اکنون ایران به عنوان یکی از صادرکنندگان شناخته شده روغن زیتون در منطقه به فعالیت می پردازد و عمده مشتریان این محصول، کشورهایی مانند روسیه، عراق، افغانستان، کویت، ترکیه و … هستند.

کیفیت بالای روغن زیتون تصفیه شده در ایران، از استاندارد بالایی در سطح بین المللی برخوردار است و همین موضوع به فروش بیشتر آن در خارج از کشور، کمک بزرگی کرده است. تولیدات سالانه روغن زیتون در ایران، بالغ بر 15 هزار تن می باشد که هر ساله یک سوم از این میزان، به صادرات اختصاص می یابد. از آنجایی که عمده مشتریان روغن زیتون ایرانی، کشورهای همسایه می باشند، سود قابل توجهی از ناحیه صادرات این محصول، عاید تولیدکنندگان و صادرکنندگان خواهد شد.

سفارش روغن زیتون تصفیه شده فامیلا بصورت عمده و جزئی

سفارش روغن زیتون تصفیه شده فامیلا بصورت عمده و جزئی برای سفارش روغن زیتون تصفیه شده فامیلا به صورت عمده و جزئی، باید مستقیما به شرکت پخش اصلی مراجعه کرد تا ضمن حذف واسطه ها و دلالان، از قیمت ارزانتر محصول بهره مند شد. همچنین می توان با سفارش عمده روغن زیتون فامیلا، از تخفیفات ویژه ای در این باره استفاده کرد و صرفه جویی خوبی در هزینه های نهایی، به عمل آورد.

تولید روغن زیتون تصفیه شده فامیلا با بهترین کیفیت، این امکان را فراهم ساخته تا صادرکنندگان و شرکت های بازرگانی معتبر، به فروش بالاتری در سطح بازارهای خارجی دست یابند. در حال حاضر روغن زیتون های ایرانی از حسن شهرت بالایی نزد مشتریان خارجی برخوردار هستند. این محصول از لحاظ کیفیت، به خوبی قابل رقابت با نمونه های خارجی بوده و به دلیل قیمت ارزانتر، دارای توجیه اقتصادی بهتری برای خرید می باشد.