تولید روغن زیتون تصفیه شده لادن با بالاترین کیفیت

زیتون از جمله گیاهانی است که به علت داشتن میوه خوراکی و روغن مرغوب مورد توجه اکثر مردم بوده است. استفاده از روغن زیتون به علت داشتن آنتی اکسیدان های فراوان باعث کاهش کلسترول خون و جلوگیری از بیماری های قلبی می شود. روغن زیتون در شکل های گوناگون تولید می شود یکی از انواع این روغن ها، شکل تصفیه شده آن است. شرکت های مختلفی این نوع روغن را در بازار به فروش می رسانند. روغن زیتون تصفیه شده لادن و روغن تصفیه شده فامیلا نمونه ای از این روغن هاست.

تولید روغن زیتون تصفیه شده لادن با بالاترین کیفیت

میزان صادرات روغن زیتون به روسیه

میزان صادرات روغن زیتون به روسیه کیفیت روغن زیتون با توجه به اقلیمی که زیتون در آن رشد می‌کند و نیز روش استخراج روغن بسیار متفاوت است. بنابراین روغن زیتون به دسته های گوناگونی از لحاظ کیفیت تقسیم می شود. اگر بخواهیم از روغن زیتون تصفیه شده یک تعریف ساده داشته باشیم می توانیم بگوییم روغن زیتون بکری که مرحله خنثی سازی و بوگیری در آن انجام شده است را روغن تصفیه شده می گویند. با توجه به بوی خاص روغن زیتون، بعضی از مردم آن را نمی پسندد. برای حل این مشکل، در کشور ما گاهی افراد از روغن های خارجی بدون بو استفاده می کردند. اما با تولید داخلی روغن های تصفیه شده بدون بو، مشکل این افراد نیز حل شده است.

ایران یکی از کشورهای مطرح در زمینه محصولات زیتون می باشد. بنابراین می‌تواند از کشورهای صادر کننده روغن زیتون باشد. در حال حاضر کشورهایی مانند ترکیه و اسپانیا در این زمینه بسیار فعال هستند. پتانسیل صادرات روغن زیتون در کشور ما بالا است‌. بنابراین با آسان کردن مراحل صادرات و تشویق باغداران و صنعت تولید روغن، می توان مقدار صادرات روغن را بالا برد. برای این کار می توان از بازار کشورهای همسایه و یا بازار کشورهای پهناوری مثل روسیه استفاده کرد.

قیمت روغن زیتون تصفیه شده لادن به صورت عمده ای

قیمت روغن زیتون تصفیه شده لادن به صورت عمده ای گفته شد که کیفیت زیتون با توجه به منطقه ، نوع و نیز روش روغن کشی متفاوت است. روغن های زیتون بکر و فرا بکر قیمت بالاتری در بازار دارند. هر چه از بکر بودن روغن زیتون کاسته شود قیمت آن نیز کاهش پیدا می‌کند. عامل دیگر که دخیل در قیمت روغن هست، قیمت میوه زیتون در بازار می باشد و تغییر قیمت این میوه بر روی قیمت روغن نیز تاثیر خواهد داشت. برای تهیه روغن زیتون با قیمت مناسب، بهتر است آن را به صورت عمده تهیه فرمایید. در حال حاضر قیمت روغن زیتون تصفیه شده لادن در بازار با توجه به تعرفه های معمول تعیین می گردد اما شرکت طلای سبز عرضه با این روغن به قیمت عمده، شما را به خریدی مقرون به صرفه دعوت می‌کند.