حراج بزرگ آخر فصل روغن زیتون در رودبار

در حال حاضر حراج بزرگ آخر فصل روغن زیتون رودبار، به صورت آنلاین رونق فراوانی گرفته است که این امر موجب شده تمام مشتریان سراسر کشور بتوانند با کمترین قیمت بازار به راحتی محصول را تهیه کنند. روغن زیتون، یکی از روغن های طبیعی و ارگانیک می باشد که از میوه زیتون سیاه، زرد و سبز به دست می آید و شما با مصرف آن می توانید از خواص زیتون بهره مند شوید و به سلامتی بدن و پوست خود کمک نمایید.

حراج بزرگ آخر فصل روغن زیتون در رودبار

میزان درآمد سالانه حاصل از صادرات روغن زیتون

میزان درآمد سالانه حاصل از صادرات روغن زیتون میزان درآمد سالانه حاصل از صادرات روغن زیتون، بسته به میزان تولید زیتون متفاوت می باشد. روغن زیتون به دلیل ارزش غذایی فراوانی که دارد، در جهان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است و تاجرین با صادرات آن توانسته اند، سود خوبی را کسب کنند. موقعیت جغرافیایی که ایران دارد، باعث شده بتواند این نوع روغن را به 40 تا 50 کشور دنیا صادر کند.

از کشور های مقصد صادرات روغن زیتون می توان به مصر، فرانسه، کویت، افغانستان، عراق، ترکیه، سوریه، اسپانیا، ایتالیا و سوئیس اشاره کرد. برای صادرات روغن زیتون، ابتدا باید بازارهای هدف به خوبی شناسایی شوند. برای این منظور باید اطلاعات کاملی از کشور وارد کننده کسب شود که از این اطلاعات می توان به حجم محصول مورد نیاز، نوع روغن زیتون مورد نیاز، فرهنگ و…. اشاره کرد.

کشور های وارد کننده مواد غذایی، به ویژه روغن زیتون قوانین و استاندارد های خاصی برای محصولات غذایی وضع می کنند و صادر کننده باید به استاندارد های غذایی که کشور مقصد صادرات برای محصول وضع کرده توجه کند تا محموله صادراتی برگشت نخورد.

بعد از شناسایی بازار، باید تبلیغات بازاریابی بین المللی انجام شود چون بدون بازاریابی امکان پیدا کردن مشتریان خارجی برای محصول به هیچ عنوان وجود ندارد. توجه به بسته بندی مناسب و شیک، یکی از نکات مهم برای صادرات هر محصولی می باشد، چون بسته بندی زیبا و مناسب می تواند به جذب خریداران بیشتری کمک کند.

قیمت روغن زیتون رودبار با بهترین بسته بندی

قیمت روغن زیتون رودبار با بهترین بسته بندی قیمت روغن زیتون رودبار عمده با بهترین بسته بندی، کمتر از خرده می باشد، البته حجم بسته بندی، نوع برند، کیفیت و شرایط بازار هم روی قیمت تاثیر گذار هستند. علاوه بر قیمت، در هنگام خرید روغن زیتون باید به گزینه های زیر توجه کنید:

  • به رنگ، مزه و بو روغن زیتون توجه کنید. روغن زیتون اصل باید بوی میوه زیتون بدهد.
  • بهترین روغن زیتون باید مزه آن کمی تلخ باشد و هیچ گونه حالت مومی و روغنی در دهان باقی نگذارد و طعم فلفلی روغن زیتون هم نشانه خوب بودن آن است.
  • روغن زیتون اصل باید رنگ کاه زرد و رنگ سبزی داشته باشد.
  • بسته بندی روغن زیتون باید شیشه ای و تیره باشد.