خرید بهترین روغن زیتون ارگانیک با کمترین قیمت

روغن زیتون، روغنی است که از درخت میوه زیتون تولید می شود و دارای خواص و فواید بیشماری است. از گذشته روغن زیتون با خرد کردن میوه زیتون و فشردن آن حاصل می شد. روغن زیتون جزو بهترین و سالم ترین رژیم های غذایی جهان به شمار می آید. کشور های عمده تولید کننده زیتون، کشورهای ایتالیا، اسپانیا و پرتغال هستند. اگرچه که ایران نیز بهترین روغن زیتون ارگانیک را تولید می کند. در ادامه مقاله به شناخت انواع مختلف روغن زیتون در بازار خرید می پردازیم.

خرید بهترین روغن زیتون ارگانیک با کمترین قیمت

بهترین انواع روغن زیتون ایرانی را کامل بشناسید

بهترین انواع روغن زیتون ایرانی را کامل بشناسید روغن زیتون سالم و ارگانیک دارای انواع مختلفی است که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم:

1 ) روغن زیتون فرابکر: روغن فرابکر، بهترین نوع روغن زیتون به شمار می آید که از نخستین فرایند پرس زیتون در طی 24 ساعت پس از برداشت حاصل می شود. برای آماده کردن روغن زیتون فرابکر از حرارت یا فرایندهای شیمیایی بهره نمی گیرند. به همین خاطر بسیاری از ترکیبات آن دست نخورده باقی می ماند، این روغن خاصیت ضد التهابی دارد.

2 ) روغن زیتون بکر: این نوع روغن زیتون معمولی همچون روغن زیتون فرابکر، تصفیه نمی گردد و با پرس اول زیتون و بی هیچ مواد شیمیایی و حرارت دادن به حاصل می شود. مهم ترین تفاوت این دو روغن زیتون تصفیه نشده درجه اسیدیته آن ها است. از این نوع روغن زیتون در پخت و پز و غذاهای سرد استفاده می کنند و برای سرخ کردن با درجه گرمای متوسط مناسب است.

3 ) روغن زیتون تصفیه شده: این نوع روغن زیتون، از تصفیه روغن زیتون بکر حاصل می شود ولی زمانی که صحبت از روغن های پخت و پز است کلمه “تصفیه شده” دلیل بر بهتر بودن آن روغن نمی باشد. در فرایند استخراج این روغن زیتون، ساختار چربی تغییری نمی کند اما خواص آنتی اکسیدانی روغن های زیتون بکر و فرابکر نابود می شود و این باعث افت کیفیت روغن می شود.

4 ) روغن زیتون خالص: در زمان خرید روغن زیتون با اصطلاحاتی مثل روغن زیتون “خالص” یا “کلاسیک” که روی جلد روغن وجود دارد فریب نخورید. این روغن زیتون های خالص ترکیبی از روغن زیتون تصفیه شده با روغن زیتون بکر می باشد و کلمه “خالص” به این معنا است که روغن زیتون خریداری شده با انواع دیگر روغن ها مخلوط نشده است.

پخش بهترین روغن زیتون ارگانیک ارزان قیمت

پخش بهترین روغن زیتون ارگانیک ارزان قیمت مجموعه طلای سبز، سال ها است در زمینه خرید، فروش و صادرات انواع روغن های گیاهی از جمله روغن زیتون، فعالیت می کند. مهم ترین درآمد این شرکت، کسب درآمد از صادرات این محصول به سراسر جهان به ویژه کشور های همسایه می باشد. برای خرید مطمئن یک روغن زیتون گیاهی سالم و مناسب می توانید به راه های ارتباطی مجموعه طلای سبز مراجعه کنید و با خیالی آسوده محصول خود را خریداری کنید.