خرید روغن زیتون باکیفیت در مشهد از تولید کننده معتبر

امروزه که ما در انحصار روغن های غیر طبیعی و مضر هستیم بهتر است برای حفظ سلامتی خود به روغن های طبیعی مثل روغن زیتون روی بیاوریم. البته که خرید روغن زیتون باید با دقت فراوانی انجام شود در این مقاله که بحث ما در مورد شهر مشهد می باشد خرید روغن زیتون در مشهد را مورد بحث قرار خواهیم داد.

خرید روغن زیتون باکیفیت در مشهد از تولید کننده معتبر

روش های تشخیص کیفیت روغن زیتون درجه یک

روش های تشخیص کیفیت روغن زیتون درجه یک روغن زیتون یکی از برترین وسالم ترین روغن های موجود در بازار ایران است که مصرف آن علاوه بر اینکه ضرری برای برای بدن انسان ندارد بلکه به سلامتی بدن انسان کمک می کند ، در ادامه مقاله به بررسی روش های تشخیص روغن زیتون درجه یک از روغن غیر سالم و تقلبی پرداخته می شود. روش اول این است که روغن زیتون درجه یک بویی شبیه بوی برگ زیتون دارد لذا با بو کردن می توان فهمید که این روغن اصل است یا خیر ، همچنین رنگ آن باید زرد مایل به سبز داشته باشد.

روش دوم این طور است که اگر شما یک مقدار روغن زیتون در داخل دهان مزمزه بکنید و در داخل دهن بچرخانید و آن را با استشمام هوا فرو ببرید باید بعد از چند لحظه گلوی شما احساس سوزش شدیدی بکند و در گلوی شما احساس تلخی زیادی بکنید وحتی به سرفه بیفتید اما بعد از چند دقیقه احساس شیرینی بکنید ، علاوه بر آن هنگامی که روغن زیتون در دهانتان وجود دارد احساس چرب بودن آن نمی کنید.

و روش سوم هم همین است که با خوردن روغن زیتون در ابتدای زبان احساس شیرینی و در انتهای زبان احساس تلخی می کنید.

روغن زیتون انواع مختلفی دارد که مختصرا آن ها را معرفی می کنیم:

روغن زیتون بکر که از میوه درخت زیتون به روش خاصی انجام می گیرد در این حالت چون به غیر از شست و شو و سانتری فیوژ عملی انجام نمی گیرد و در واقع تصفیه نشده است رنگ این روغن سبز می باشد. نوع بعدی روغن زیتون فرابکر خارجی است که مثل حالت قبل است اما اسیدی تر است

انواع دیگه هم وجود دارد مثل روغن زیتون ترکیبی یا روغن تفاله زیتون و…

توزیع روغن زیتون در مشهد بصورت فله ای

توزیع روغن زیتون در مشهد بصورت فله ای همانطور که اول کار گفتیم بحث ما در مورد پخش روغن زیتون در شهر مشهد می باشد. خرید روغن زیتون در این شهر به صورت های مختلفی انجام می شود هم روغن را می توان به صورت بسته یندی خرید کرد و هم می توان به صورت فله ای خرید کرد خرید به صورت فله ای مزایایی دارد که حداقل آن استفاده کمتر از مواد بسته بندی و لذا وزن خالص روغن خریداری شده بیشتراست از طرفی خرید به صورت فله ای باعث کاهش قیمت روغن می شود.