خرید روغن زیتون تصفیه شده بی بو از بهترین برندهای بازار

خرید روغن زیتون تصفیه شده بی بو از بهترین برند های بازار به صورت اینترنتی در کمترین زمان با قیمت بسیار مناسبی امکان پذیر می باشد که در هر ساعت می توانید سفارش دهید.

خرید روغن زیتون تصفیه شده بی بو از بهترین برندهای بازار

خرید روغن زیتون تصفیه شده

خرید روغن زیتون تصفیه شده روغن زیتون از روغن هایی است که نسبت به روغن های بازاری بهتر ایت و خاصیت بیشتری دارد و توصیه می شود که از آن استفاده کنید اما باید بدانید که خرید روغن زیتون تصفیه شده کار آسانی نیست و باید نکات زیادی را در نظر گرفت تا یک نوع با کیفیت را تهیه کرد، روغن زیتون به روش سنتی و صنعتی آماده می شود که در این قسمت شما را با روش صنعتی و انواع مختلف آن آشنا می کنیم پس با ما همراه باشید و به دقت مطالعه کنید:

 • قبل از هر چیز بدانید که روش تهیه روغن زیتون به سه صورت می باشد که در روش اول تصفیه نشده است و هیچ ماده شیمیایی به آن اضافه نمی شود و کاملاً خالص است زیرا حرارت نمی بیند، این نوع روغن زیتون در درمان بیماری ها بیشترین تاثیر درمانی را دارد.
 • روش دوم تصفیه می شود و این بر چسب روی آن زده می شود و تاثیر حرارت قرار می گیرد و دارای مرحله پرس و فشردن است همانطور که می دانید حرارت باعث تغییر در ساختار آن می‌شود و همین مورد مقداری از خواص آن را از بین می برد.
 • در روش سوم با پرس سرد روغن زیتون تهیه می شود و کمترین تصفیه در آن اتفاق می افتد و قیمت بیشتری نسبت به روش های دیگر دارد.
 • داشتن برند های مختلف باعث می‌شود که قیمت این محصول متفاوت باشد و شرکت تولید کننده بر اساس برندی که دارد قیمت را تعیین میکند و این ممکن است خریدار را سردرگم کند.
 • روغن زیتون تصفیه شده دارای بسته بندی کاملا استاندارد می باشد به طوری که این بسته بندی مانع از ورود نور به داخل می شود و و کیفیت آن را حفظ می کند.
 • بنابراین هنگام خرید در نظر گرفتن بسته بندی با ظاهر استاندارد و بهداشتی خیلی مهم است که این مورد در قیمت ها تاثیر زیادی می گذارد.
 • برای خرید باید به فروشگاه های مراجعه کنید که روغن زیتون را در قفسه ها به دور از تابش نور قرار دهند روغن هایی را که در پشت شیشه در معرض نور خورشید است را نخرید روغن زیتون با نور آفتاب میانه ندارد و سریع خراب می شود.
 • روغن زیتون برای درست کردن انواع غذا، سس و مزه دار کردن دسر ها استفاده می شود، که البته طعم آن با روغن معمولی کاملا متفاوت است و ممکن است مورد سلیقه و تایید همه نباشد.
 • روغن زیتون دارایی تقسیم بندی می باشد که بر اساس نحوه تسویه و بسته بندی به چند دسته تقسیم می شود یک مورد از آن روغن زیتون فرابکر است که روی بسته بندی حتماً اسم آن درج شده است و این نوع روغن با خرد کردن و فشار دادن زیتون به دست می‌آید و مواد شیمیایی به آن افزوده نشده و به همین دلیل کیفیت خیلی خوبی دارد و خالص است و هیچ حرارتی نمی بیند و تمام خاصیت زیتون حفظ می شود.
 • روغن زیتون فرابکر یا تصفیه شده دارای امگا ۳ می باشد که خوردن آن کمک زیادی به سیستم دفاعی بدن و تقویت حافظه می کند این نوع روغن رنگ تیره تری نسبت به انواع دیگر دارد و تمایل به زرد طلایی یا سبز تیره دارد.
 • بسته بندی تمامی روغن های زیتون از شیشه است زیرا شیشه بهترین بسته بندی می باشد به طوری که با روغنی واکنشی نشان می دهد و در برابر گرد و غبار کاملا نفوذ ناپذیر است و به دلیل اینکه به صورت تیره است هنگام خرید رنگ اصلی روغن زیتون را تشخیص نخواهید داد.
 • نوع دیگر روغن زیتون بکر است که برای نزدیک کردن انواع خوراکی و سالاد استفاده می شود و حرارت کمی به آن داده می شود، به همین دلیل طعم و رنگ آن نسبت به نوع فرآوری کمتر است و با فشردن زیتون و گرمادهی تهیه می شود به خاطر حرارتی که به آن داده می شود خاصیت آن نسبت به نوع فرابکر کمتر می شود.
 • روغن زیتون تصفیه شده بیشتر در شیشه بسته بندی می شود که ظاهر شیشه ممکن است وسوسه انگیز باشد و شما را از روغن داخل آن غافل کند پس توجه داشته باشید که هنگام خرید بسته بندی هایی را انتخاب کنید که شیشه های تیره داشته باشد زیرا مانع از ورود نور خورشید می شود و شیشه هایی که شفاف هستند را نخرید.
 • روغن زیتون باید دارای برچسب تاییدیه باشد که از طریق سازمان مواد غذایی دریافت کرده باشد و روی بسته بندی آن میزان اسیدهای چربی آزاد درج شده باشد اگر میزان اسیدهای چربی بالا باشد کیفیت پایین است.
 • این روغن زیتون که تصفیه شده در این صورت باید انجام شود که حتماً میزان اسیدهای چربی روی آن درج شده باشد در غیر این صورت نباید بخرید.
 • برای خرید باید به مراکز قابل اعتماد مراجعه کنید به همراه فردی که تجربه کافی دارد خرید انجام دهید حتما به تاریخ انقضا را توجه کنید و و در صورتی که تاریخ آن گذشته باشد به هیچ عنوان مصرف نشود.
 • برای خرید این روغن توصیه می شود که به مقدار مصرف و نیاز تهیه کنید زیرا نحوه نگهداری از آن خیلی مهم است تا ماندگاری آن حفظ شود به علاوه اینکه اگر تازه باشد طعم و مزه بهتری دارد.
 • اگر صورت اینترنتی سفارش دهید در زمان کمی محصول به دست شما می‌ رسد و از تخفیف بهره مند می شوید در فروش اینترنتی محصول مستقیم به دست مصرف کننده برسد به همین دلیل از بابت قیمت خیالتان راحت باشد زیرا با همان قیمت تولید تهیه می کنید.
 • کیفیت این محصول واقعا عالی است و شما از خرید راضی خواهید بود تمام خریداران رضایت خود را اعلام کرده‌اند و این برای ما بهترین اتفاق است زیرا رضایت مشتریان برای ما سابقه درخشان تری به وجود می‌آورد که همیشه دنبال آن هستیم.

امیدواریم که این مطلب در مورد رضایت شما بوده باشد و برای سوالات شما تا حد ممکن پاسخگو باشد اگر هم سوال بیشتری دارید از طریق شماره تلفن هایی که قرار داده ایم با ما تماس بگیرید همکاران ما ۲۴ ساعت پاسخگوی شما هستند و مشاوره رایگان ارائه می دهند و همراه خدمات ویژه و ارزنده.