خرید روغن زیتون رودبار در تهران از فروشگاه های معتبر

خرید روغن زیتون رودبار در تهران از فروشگاه های معتبر و نمایندگی هایی که زیر نظر تولید کنندگان کار می کنند امکان پذیر است، البته با شیوع کرونا مراجعه حضوری به واحدهای فروش کمی سخت شده است بنابراین دوستانی که قصد خرید عمده دارند می توانند از طریق صفحات اینترنتی و یا سایت های تجاری اقدام کنند.

خرید روغن زیتون رودبار در تهران از فروشگاه های معتبر

کیفیت انواع روغن زیتون رودبار

کیفیت انواع روغن زیتون رودبار رودبار در موقعیت خاص جغرافیایی قرار دارد، آب و هوای این منطقه شباهت زیادی به آب و هوای مدیترانه ای داشته و زیتونی که در این شهر به عمل می‌آید مانند نمونه های ایتالیایی است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. روغن زیتون رودبار طعم خوب و بوی ملایمی شبیه بوی سیب یا سبزی تازه دارد. روغن های زیتون براساس روش هایی که روغن گیری میشه انواع متفاوتی دارد. بهتر است با چند نمونه از انواع روغن زیتون آشنا شویم.

  • فوق بکر: این روغن با روش پرس سرد گرفته شده است و پراکسید و اسیدیته پایینی داره، جالب است بدانید بهترین روش روغن گیری پرس سرد می باشد که روغن بدون دخالت هیچگونه ماده شیمیایی ازش جدا میشه.
  • روغن بکر: پر اکسید و اسیدیته این نمونه بالا از روغن فوق بکر یا فرابکر است.
  • روغن زیتون پومیس: این نوع روغن از تفاله زیتون بدست می آید به این صورت که مواد خاص شیمیایی را به تفاله زیتون می زنن و از طریق گرما این نمونه روغن را بدست می آورند که البته قابل خوردن نیست ولی متاسفانه در ایران به فروش می رسد.
  • روغن تصفیه شده: عطر و بو و خواص زیتون، به عبارتی تمام ویژگی هایی ممتاز زیتون در این روش از بین می رود.

توزیع روغن زیتون رودبار در تهران به صورت مستقیم

توزیع روغن زیتون رودبار در تهران به صورت مستقیم عده ای از بوی روغن زیتون خوششان نمی آید و ترجیح می دهند روغنی را خریداری کنند که بدون بو باشد این افراد باید بدانند که روغن های تصفیه شده ای که نه بو زیتون می دهد و نه طعم آن را دارد در اصل روغن زیتون واقعی و با کیفیت نیست. روغن زیتونی خوب است که تمام ویژگی های زیتون تازه را در خود داشته باشد.

روغن زیتون خالص و بابوی فرابکر که تمامی خواص را در خود حفظ کرده و کیفیت فوق العاده عالی دارد را می توانید از بازار تهران و به صورت مستقیم خریداری کنید. تجاری که در زمینه روغن زیتون فعالیت تجاری دارند و این محصول را به کشورهای دور و نزدیک صادر می کنند می توانند از محصولات مرغوب ما استفاده کنند. تضمین کالای فروخته شده تعهد ماست و ما این محصولات را با هزینه باور نکردنی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.