خرید روغن زیتون مرغوب 5 لیتری با پایین ترین قیمت

زیتون از زمره گیاهان روغنی است که مرکز اصلی رویش آن کرانه های دریای مدیترانه است و میوه جادویی است که نه تنها در خوراک که در آیین و سنن کشورها نیز جای دارد. روغن مهمترین فرآورده زیتون محسوب می شود که به دلیل خواص آنتی اکسیدانی و وجود چربی های سالم از سالمترین و مفید ترین روغن ها محسوب می شود.

روغن زیتون از جمله روغن های پر ارزش محسوب می شود و بهترین روغن برای پخت پز است. خریداران عزیز می توانند برای خرید روغن زیتون 5 لیتری ارزان و به صرفه به کارشناسان فروش مجموعه مراجعه نمایند.

خرید روغن زیتون مرغوب 5 لیتری با پایین ترین قیمت

ویژگی بهترین انواع روغن زیتون اصل ایرانی

ویژگی بهترین انواع روغن زیتون اصل ایرانی نحوه روغن گیری زیتون به دو روش سنتی و صنعتی انجام می گردد که در هر دو زیتون رسیده آسیاب شده و سپس بعد از حرارت دیدن روغن آن جدا می گردد در صورتی که در این فرایند از مواد و روغن های دیگر استفاده نگردد به آن روغن فرابکر می گویند.

این روغن اولیه ارزش قیمتی بالایی داشته و رنگ آن سبز می باشد و طعم این روغن تلخ و گزنده بوده و بوی زیتون یا علف تازه را می دهد این روغن در معرض سرما منجمد شده و در مقابل حرارت کم نیز بوی خود را پس می دهد و ویژگی های این روغن وجه تمایز آن با روغن های دیگر است.

در صورتی که این روغن دو باره فیلتر شده و تصفیه شود رنگ و طعم و بوی آن نیز کمتر شده و روغن بکر محسوب می گردد که درصد اسیدهای موجود در آن نیز کم می گردد این نوع روغن نیز خواص روغن زیتون را داشته و همچنان از آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب غیر اشباع برخوردار است.

از ویژگی های ممتاز روغن زیتون اصل رنگ سبز و زرد متمایل به سبز آن می باشد رنگ تیره روغن زیتون بستگی زیادی به رسیدگی زیتون دارد طعم روغن اصل گزنده است و بعد از خوردن گلو و زبان را می سوزاند البته این سوزش فقط چند ثانیه طول می کشد.

از دیگر ویژگی های روغن زیتون اصل امکان مصرف آن به صورت خوراکی و خالی است بدون اینکه در دهان ماسیده شود و حالتی چرب به گلو بدهد این از ویژگی های ممتاز روغن زیتون نسبت به سایر روغن هاست که امکان خوردن سرد روغن به عنوان چاشنی وجود دارد.

عرضه روغن زیتون 5 لیتری ارزان قیمت

عرضه روغن زیتون 5 لیتری ارزان قیمت روغن زیتون در زمره روغن هایی دارویی محسوب می شود که موجب کم شدن کلسترول خون سلامت قلب و حتی کم شدن وزن می گردد و همچنین موجب تقویت دستگاه گوارش می گردد به همین دلیل سفارش به گنجاندن آن در تغذیه شده است زیرا از بسیاری از بیماری ها و سرطان ها جلوگیری می کند.

به دلیل وجود درخت زیتون در کشور تمام فرایند روغن گیری تا مراحل ترخیص کالا به دست همکاران ما در این مجموعه تولیدی انجام می گردد از محصولات تولیدی شرکت می توان به روغن زیتون خام و همچنین روغن تصویه شده زیتون اشاره نمود که با توجه به لزوم مصرف روغن زیتون در تغذیه، شرکت اقدام به عرضه روغن زیتون ۵ لیتری ارزان قیمت برای رفاه حال خریداران نموده است.