خرید روغن زیتون 4 لیتری ایتالیکو از درب کارخانه

روغن زیتون یکی از روغن های مرغوب و پر طرف دار در سراسر جهان است. باید توجه داشت که این روغن در کیفیت ها و برندهای مختلف تولید می‌شود. یکی از برندهای معتبر روغن زیتون انواع 4 لیتری ایتالیکو است. روغن زیتون 4 لیتری ایتالیکو طرفداران بسیاری دارد و قیمت آن به خاطر وارداتی بودن، بسیار بالاتر از محصولات داخل است. این روغن در درجه بندی و کیفیت های مختلف در بازار به فروش می رسد، به طوریکه روغن زیتون فرابکر بالاترین قیمت و روغن پالایش شده کمترین قیمت را دارد.

خرید روغن زیتون 4 لیتری ایتالیکو از درب کارخانه

مقایسه قیمت روغن زیتون ایرانی با خارجی

مقایسه قیمت روغن زیتون ایرانی با خارجی به نظر می رسد برای اینکه روغن زیتون با کیفیت تهیه کنیم، نباید به خارجی یا داخلی بودن آن توجه کرد، زیرا آنچه باعث تفاوت قیمت بارز و همچنین تفاوت کیفیت در انواع روغن زیتون می شود، روش استخراج و واریته روغن زیتون است‌. به این صورت که روغن های زیتون فرابکر قیمت بسیار بیشتری دارند. زیرا این روغن ها به روش مکانیکی استخراج شده اند و هیچ گونه حلالی در استخراج آنها دخالت نداشته است. همچنین این روغن ها حرارت ندیده اند، بنابراین کیفیت بالایی دارند و مواد مغذی و طبی آن نیز بیشتر است.

گفته شده است برای اینکه بتوانیم روغن زیتون اصل را از انواع تقلبی تشخیص دهیم، باید آن را در مدتی در یخچال بگذاریم. اگر بعد از مدتی کریستال های روغن در آن پدیدار شد می توانیم بگوییم این روغن اصل هست.

روغن های زیتون ۴ لیتری ایتالیکو به این علت می توانند از روغن زیتون 3 لیتری لادن گران تر باشند که هم حجم آنها بیشتر است. همچنین چون این روغن ها وارداتی هستند، هزینه گمرک بر روی آنها اعمال شده است و قیمت را بالا برده است. باید توجه داشت تنها به خاطر خارجی بودن روغن نمی‌توان گفت که حتماً کیفیت بیشتری هم خواهد داشت. با توجه به اینکه بیشتر مردم معتقدند محصولات خارجی مرغوب تر هستند و در نتیجه این باور نیز در بالا بودن قیمت تاثیر خواهد داشت. روغن زیتون ایتالیکو تقریباً تفاوت یک و نیم برابری با انواع ایرانی آن دارد که علت آن را می توان به همین هزینه های گمرکی و تقاضای بازار ارتباط داد.

صادرات روغن زیتون 4 لیتری ایتالیکو به روسیه

صادرات روغن زیتون 4 لیتری ایتالیکو به روسیه کشور ما یکی از کشورهای غنی از نظر تولید میوه زیتون هست. بنابراین پتانسیل زیادی برای صادرات خود میوه و روغن آن دارد. کشورهایی مثل روسیه، عراق، افغانستان و ترکمنستان پذیرای محصولات ایرانی هستند. صادرات روغن زیتون ۴ لیتری ایتالیکو به روسیه می‌تواند ارزآوری خوبی برای کشور داشته باشد. شرکت طلای سبز مفتخر است اعلام کند که صادرات روغن زیتون به روسیه را آغاز کرده است.

این شرکت‌ با تولید انواع روغن های زیتون با کیفیت در خدمت هموطنان عزیز نیز هست و با ارائه انواع روغن های زیتون ایرانی و خارجی، درصدد تامین رضایت مصرف کنندگان می باشد. شما می‌توانید با توجه به قدرت خرید خود به انتخاب بهترین محصول اقدام کرده و با ما تماس بگیرید.