روغن زیتون اصل خارجی

انواع روغن زیتون در ایران وجود دارد: روغن زیتون اصل ایرانی که تولید ایران است و روغن زیتون اصل خارجی که تولید کشور های خارجی می‌باشد. کشور ایران خود تولید کننده روغن زیتون اصل و با کیفیتی می باشد اما در ایران روغن زیتون اصل خارجی طرفداران بسیاری دارد و در غذاهای بسیاری استفاده می شود. روغن زیتون های با کیفیت روغن هایی هستند که پالم در آنها وجود ندارد.

روغن زیتون اصل خارجی

انواع روغن زیتون اصل خارجی

انواع روغن زیتون اصل خارجی

کشور های خارجی زیادی روغن زیتون مرغوب و با کیفیت تولید و صادر می کنند . روغن زیتون ساخت اسپانیا بسیار با کیفیت بوده و بسیار طرفدار دارد و دارای استاندارد های لازم برای مصرف است.

ازانواع روغن زیتون بسته به نوع استخراج آنها می‌توان به انواع:

روغن زیتون تصفیه نشده و روغن زیتون تصفیه شده نام برد که روغن زیتون تصفیه نشده به چند گروه تقسیم می‌شود : روغن زیتون فرابکر / روغت زیتون بکر/ روغن زیتون معمولی.

روش های استخراج روغن تاثیری در خواص و کلیت روغن زیتون ایجاد نمی‌کند. اگر بخواهیم این دو نوع روغن را باهم مقایسه کنیم قیمت روغن زیتون تصفیه نشده و ارزش آن بالا تر از روغن زیتون تصفیه شده می‌باشد. روغن زیتون های خارجی و درجه یکی که در بازار ایران به صورت عمده و با قیمت های مناسبی عرضه می شوند؛ اغلب در بسته بندی های 4 لیتری و 5 لیتری می باشند و می توانید تهیه کنید.

اغلب نوع روغن زیتون روی بطری آن نوشته شده است. بهتر است هنگام خرید روغن حتما توجه کنید تا از درجه کیفیت روغن خریداری شده مطمئن شوید. به هنگام خرید دقت کنید که روغن زیتونی که خریداری میکنید دارای استاندارد های لازم یک محصول سالم باشد.

زیتون میوه ایست دارای خواص بسیار و روغن زیتون نیز دارای خواص فروانی است که به ان اشاره می کنیم:

کمک به ساخت گلبول های قرمز/ باعث تقویت استخوانها و عضلات و مفاصل می شود/ تقویت سیستم ایمنی بدن/ تقویت سیستم مغز و قلب / کمک به کنترل قند خون / کنترل چربی و فشار خون / تنظیم کلسترول خون / داری انتی اکسیدان بسیار

خرید روغن زیتون اصل خارجی

خرید روغن زیتون اصل خارجی

کشور های اسپانیا و ایتالیا از قدیمی ترین کشور های صادر کننده روغن زیتون به ایران و ساير کشور ها هستند. انواع روغن زیتون خارجی موجود در بازار از این دو کشور و کشور های خارجی دیگر موجود است که بسته به نوع و کیفیت آن ها قیمت های متفاوتی در بازار دارند. توزیع روغن زیتون در کشور و خرید آن ها توسط خریدارن امروزه به دلیل پر مصرف بودن این روغن افزایش یافته است.روغن زیتون امروزه به دلیل افزایش اهمیت مردم به سلامتی بدنشان بسیار پر مصرف می باشد.