سفارش روغن زیتون سابروسو 5 لیتری به قیمت استثنایی

روغن زیتون ماده‌ای طبیعی، پر از چربی‌های سالم و مغذی است. طبع روغن زیتون، گرم و تر می باشد و جایگاه ویژه‌ای در رژیم‌های غذایی و طب سنتی ایرانیان دارد. در این ماده مغذی، حدود 14 درصد چربی اشباع شده وجود دارد و همچنین 11 درصد آن از اسیدهای چرب اشباع نشده ای همچون امگا 6 و امگا 3 است. استفاده از روغن زیتون خواص و فواید متعددی دارد. فوایدی همچون کاهش التهاب و خطر بیماری‌های مزمن، کاهش ریسک بیماری‌های قلبی و مغزی ، مقابله با آلزایمر و … دارد. همچنین این روغن، در سلامت پوست و مو نیز نقش دارد. در ادامه به توضیح صادرات روغن زیتون سابروسو 5 لیتری و انواع دیگر روغن زیتون می پردازیم.

سفارش روغن زیتون سابروسو 5 لیتری به قیمت استثنایی

روغن زیتون بهترین انتخاب برای صادرات

روغن زیتون بهترین انتخاب برای صادرات کشورهای زیادی در حوزه صادرات زیتون فعالیت دارند. از مهم ترین این کشورها، کشور اسپانیا است که در جایگاه نخست صادرات روغن زیتون قرار دارد. در رده های بعدی کشورهای یونان، مراکش، ترکیه، مصر، آرژانتین، ایتالیا، بلژیک، پرتغال و آلمان قرار دارند. روغن زیتون بهترین محصول برای صادرات نیز می باشد، چراکه رقابت زیادی بر سر تولید و فروش آن وجود دارد و در هر کجا که رقابت باشد، ثروت هم همانجا است.

ایران از بزرگترین تولیدکنندگان روغن زیتون می باشد. شهر هایی مانند رودبار و سفیدرود در ایران از اصلی ترین مناطق تولید این روغن در ایران می باشند. روغن زیتون، در کنار دیگر روغن های خوراکی مانند روغن کانولا، روغن هسته انگور، روغن آفتاب گردان و… ارزش تغذیه ای فراوانی دارد. اگرچه تولید روغن زیتون، فرآیند و دردسرهای خاص خودش را دارد اما سودآوری قابل توجهی نیز برای شرکت های بازرگانی دارد.

حمل و نقل تجارت زیتون و روغن آن از راه های مختلفی همچون مرز زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر می باشد که این صادرات روغن را آسان تر می کند. روغن زیتون های بسته بندی شده معمولاً برای مسافت های طولانی گزینه مناسبی هستند که امکان صادرات آن را تا آن سر دنیا نیز ایجاد می کند.

پخش روغن زیتون سابروسو 5 لیتری با بسته بندی

پخش روغن زیتون سابروسو 5 لیتری با بسته بندی مجموعه طلای سبز، یکی از بزرگترین و بهترین صادرکنندگان و فروشندگان انواع روغن های زیتون با کیفیت و مرغوب می باشد. این مجموعه دارای محصولاتی همچون روغن های زیتون فرابکر عمده، بکر ،تصفیه شده و روغن زیتون سایروسو 5 لیتری است. طلای سبز همواره تلاش کرده تا بهترین و درجه یک ترین محصولات خود را به مشتریان عرضه دارد و با افزایش کیفی و کمی تولیدات ایرانی، برای جوانان ایرانی اشتغال آفرینی کند. با صادرات محصولات ایرانی به سراسر جهان، در اعتلای عرصه های اقتصادی کشورمان بکوشد. برای ثبت سفارش و مشاهده انواع روغن های زیتون مجموعه طلا سبز می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.