شرکت پخش روغن زیتون ممتاز به صورت اینترنتی

شرکت پخش روغن زیتون طلای سبز پیشرو در فروش روغن زیتون به صورت عمده و بدون واسطه در کشور می باشد.در این مقاله قصد معرفی روغن زیتون و خواص آن را داریم تا انتخاب را برای دوستانی که قصد خرید این محصول استثنایی را دارند آسان تر کنیم پس در ادامه این مقاله ما را همراهی کنید.

آیا می دانستید که روغن زیتون از همان زمان قدیم به عنوان یک ماده بسیار مهم در بین مردم وجود داشته است؟ از گذشته از روغن زیتون به عنوان ماده ای برای آشپزی و دارای خواص درمانی استفاده می کردند . روغن زیتون به سلطان روغن های گیاهی معروف است و مصرف مرتب و صحیح آن از بروز بسیاری از مشکلات جسمی جلوگیری می کند.

شرکت پخش روغن زیتون ممتاز به صورت اینترنتی

میزان تولید سالانه روغن زیتون در ایران

میزان تولید سالانه روغن زیتون در ایران

روغن زیتون با توجه به خواص بسیاری که دارد در حجم بسیار بالا در داخل کشور تولید می شود اما به علت استفاده کمتر از میانگین مردم ایران عمده این روغن به کشور های دیگر صادر می شود، در ادامه به بررسی اعداد و ارقام این روغن در سطح ایران و جهان می پردازیم. سرانه مصرف روغن زیتون در ایران به حدود ۲۰۰ گرم می‌رسد که در مقایسه با سرانه مصرف جهانی رقم ناچیزی است.

سالیانه ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تن تا ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تن روغن زیتون در دنیا تولید می‌شود که تولید ایران در مقایسه با آمار‌های جهانی بسیار ناچیز است. با وجود آنکه تنها حدود ۴ درصد از روغن مصرفی مردم دنیا روغن زیتون است، اما حجم تجاری زیتون سالیانه حدود ۳۰ میلیارد یورو برآورد شده است که متاسفانه ایران سهم ناچیزی از این حجم تجاری را به خود اختصاص داده است

در طب سنتی و اسلامی بسیار توصیه به خوردن روغن زیتون شده است به طوریکه پیامبر اکرم (ص) می فرمایند :” زیتون بخورید و روغن آن را به بدن بمالید که هفتاد مرض را شفا می بخشد.”از خواص روغن ریتون می توان به موارد زیر اشاره کرد.

شرکت عرضه روغن زیتون اصل بصورت فله ای

شرکت عرضه روغن زیتون اصل بصورت فله ای عرضه ی روغن زیتون یه روش های مختلفی در کشور صورت می پذیرد اما عمده این روش های به علت سنتی بودن و ایجاد واسطه های زیاد در مسیر رسیدن به فروشنده های محلی و از آنسو خریداران قیمت بالاتری نسبت به قیمت منصفانه آن پیدا می کند و همین قیمت بالا از دلایل مصرف کمتر مردم ایران نسبت به میانگین جهانی از این محصول است، و تنها راه جلوگیری از این امز عرضه مستقیم است.

شرکت طلای سبز با افتخار اقدام به فروش روغن زیتون فرابکر فله با نارل ترین قیمت روز و بدون واسطه می کند، لذا شما مشتری عزیزی که قصد خرید این کالا را دارید می توانید شماره خود را در کادر مشخص شده وارد کرده تا کارشناسان ما جهت مشاوره و ثبت سفارش در اصرع وقت با شما تماس بگیرند.