عرضه مستقیم روغن زیتون یک و یک در سراسر ایران

مراکز عرضه مستقیم روغن زیتون یک و یک طبیعی رودبار، این محصول با کیفیت و درجه یک را در بسته بندی های بسیار مناسب و مختلف به سراسر ایران عرضه می کنند که این عرضه به صورت مستقیم بین تولید کننده و مصرف‌ کننده انجام می‌ شود و دلالان در آن هیچ نقشی ندارند از این رو همواره محصولی کاملا ارگانیک و مرغوب به دست خریداران در سراسر ایران می رسد و مصرف کنندگان به راحتی می توانند از خواص و فواید آن بهره مند شوند.

عرضه مستقیم روغن زیتون یک و یک در سراسر ایران

آشنایی با فرایند تولید روغن زیتون با کیفیت

آشنایی با فرایند تولید روغن زیتون با کیفیت فرآیند تولید روغن زیتون با کیفیت طی چند مرحله انجام می شود که در این جا به اختصار به توضیح آن ها می پردازیم. نخستین و اصلی ترین مرحله در تولید روغن، کشت زیتون با کیفیت و مرغوب می باشد برای کاشت و برداشت محصول درجه یک و ارگانیک باید شرایط آب و هوایی و خاک مناسب باشد.

پس از کاشت زیتون و برداشت، این محصول برای روغن گیری به کارخانه فرستاده می شود در کارخانه آن توسط دستگاه های تمام اتوماتیک کاملا شسته و استریل می شود و در این مرحله زیتون ها از هم تفکیک شده و برگ ها و ناخالصی از آن ها جدا می شود.

در این مرحله زیتون وارد دستگاه های روغن گیری می شود و این دستگاه بدون دخالت انسان و طبق برنامه از قبل طراحی شده، شروع به روغن گیری می کند و روغن خالص در حجم و میزان بسیار زیاد تولید می شود.

آخرین مرحله در فرآیند تولید، ریختن روغن در بطری و شیشه هایی با ابعاد مختلف می باشد. روغن زیتون نیم لیتری یکی از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین اندازه های آن می باشد پس از این مرحله، روغن و بسته بندی آن از نظر کیفیت بررسی می شود و با درج مشخصات بر روی بطری، روانه بازار فروش می شود.

قیمت روغن زیتون یک و یک در فروشگاه های زنجیره ای

قیمت روغن زیتون یک و یک در فروشگاه های زنجیره ای قیمت روغن زیتون یک و یک در فروشگاه‌های زنجیره‌ای نسبت به مغزه ها کمتر و ارزان تر می باشد و این محصول پر خاصیت و درجه یک را در این فروشگاه ها می توان با تخفیف خریداری کرد البته قیمت این روغن با توجه به اندازه و حجم آن متغیر می باشد.

در اکثر اوقات در فروشگاه‌های زنجیره‌ ای، قیمت خرید این روغن از قیمت ثبت شده بر روی آن کمتر می باشد و خرید از این مراکز مقرون به صرفه است و همواره روغن کاملا درجه یک و ارگانیک ارائه و عرضه می شود که به راحتی می توان با مراجعه به آن ها محصولی با کیفیت را خریداری نمود و از خواص بی‌نظیر آن بهره مند شد.