فروش بی واسطه روغن زیتون در طارم با نازلترین قیمت

در این مقاله قصد داریم به فروش بی واسطه روغن زیتون در طارم با نازلترین قیمت در سراسر کشور بپردازیم . شهرستان طارم واقع درشمال استان زنجان است، در این شهرستان زیتون با کیفیت و مرغوب تولید میشود ؛ به همین دلیل روغن زیتون طارم جز مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع روغن زیتون ایرانی میباشد.

فروش روغن زیتون در طارم به صورت عمده بسیار متداول است.روغن زیتون طارم را می توان بی واسطه با مناسب ترین قیمت از تولید کنندگان معتبر و یا مستقیما از درب کارخانه به صورت عمده یا خرده خریداری کرد .

اکثر مسافران که به مقصد طارم سفر می کنند ، علاقه دارند که روغن زیتون محلی این شهرستان را تست و خریداری کنند . در واقع به نوع محلی روغن زیتون که توسط بومی های همان منطقه در منازل شان یا باغات زیتون گرفته میشود ، علاقه بیشتری دارند تا نوع صنعتی روغن زیتون که در کارخانه ها تهیه میشود.

فروش بی واسطه روغن زیتون در طارم با نازلترین قیمت

بررسی کیفی روغن زیتون صادراتی

بررسی کیفی روغن زیتون صادراتی به روغن زیتون طلای مایع هم گفته می شود چرا که این روغن خواص بسیار بالایی دارد . دارای آنتی اکسیدان های بسیار می باشد.ارزش غذایی بالایی دارد .بر روی سلامت پوست و مو تاثیر به سزایی دارد .برای کسانی که رژیم غذایی خاصی را رعایت میکنند و بیماری های خاص دارند بسیار مناسب است.

معمولا نوع صادراتی روغن زیتون از زیتون کال و نارس گرفته می شود.با این که زیتون نارس روغن کمتری دارد اما روغن آن از کیفیت و ارزش غذایی بالاتری برخوردار است.

یکی ازبرند های معروف روغن زیتون صادراتی روغن لادن ۴ لیتری است که طرفداران بسیاری دارد.

خرید بی واسطه روغن زیتون از معتبرترین فروشگاه در طارم

خرید بی واسطه روغن زیتون از معتبرترین فروشگاه در طارم روغن زیتون طارم را میتوان بی واسطه در معتبرترین فروشگاه های این شهرستان یافت . حال سوال اینجاست که در بین این همه برند و تولیدی روغن زیتون در شهرستان طارم کدام یک از آنها اصل و مرغوب است کدام نامرغوب و تقلبی . وقتی از تقلبی حرف می زنیم به این معنی که ممکن است برخی تولید کنندگان از روغن های دیگر با روغن زیتون ترکیب میکنند یا از موادی استفاده میکنند که درصد خلوص روغن زیتون را پایین می آورند .این کار برایشان بسیار مقرون به صرفه است و سود بیشتری از فروش روغن زیتون بدست می آورند. در واقع روغن زیتون نا خالص و نا مرغوب را به جای روغن خالص و مرغوب با قیمتی گزاف به فروش میرسانند . از روش های تشخیص روغن زیتون مرغوب به این موارد اشاره کرد:

هنگامی که میخوریم کمی تلخی در انتهای گلو حس می کنیم، روغن زیتون خالص و تازه بو و مزه ی زیتون تازه را باید بدهد.

بسته بندی روغن زیتون باید شیشه ای و به رنگ تیره باشد ؛ چرا که فضای تاریک و خنک به تازه ماندن روغن زیتون کمک شایانی می کند.

تاریخ تولید، انقضا، علائم و نشان استاندارد حتما باید کاملا واضح روی بسته بندی درج شده باشد.