فروش بی واسطه روغن زیتون طارم در معتبرترین فروشگاه

روغن زیتون، روغنی با ارزش و مغذی است که در اثر خرد کردن و فشردن میوه زیتون با انواع روش های فیزیکی و مکانیکی، تولید می شود. از روغن زیتون برای مصارف غذایی در پخت و پز و سالاد، مصارف دارویی، صابون سازی و محصولات آرایشی _ بهداشتی استفاده می شود.

شما می توانید برای تهیه روغن زیتون طبیعی، به مجموعه ما مراجعه کنید. مجموعه ما که از معتبر ترین فروشگاه ها در زمینه فروش روغن زیتون خام و تصفیه شده طبیعی است، اقدام به فروش بی واسطه روغن زیتون طارم با قیمتی مناسب و کیفیتی بی نظیر، کرده است.

فروش بی واسطه روغن زیتون طارم در معتبرترین فروشگاه

ارزش صادراتی روغن زیتون در جهان چقدر است؟

ارزش صادراتی روغن زیتون در جهان چقدر است؟ روغن زیتون طبیعی و خالص، به دلیل فواید و خواص فراوان، طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. روغن زیتون دارای مقادیر زیادی چربی سیر نشده است که به عنوان چربی خوب شناخته می شود. این چربی به دلیل اشباع نبودن، از رسوب کردن کلسترول در دیواره رگ ها و قلب جلوگیری کرده و احتمال بیماری و سکته قلبی را به میزان زیادی کاهش می دهد.

همچنین در رفع مشکلات گوارشی، تسکین درد و تقویت حافظه نیز بسیار موثر است. به همین دلیل سالانه، کشور های بسیاری به دنبال واردات روغن زیتون طبیعی هستند که بخش اعظم آن را در صنعت غذایی و محصولات مراقبت پوستی، استفاده می کنند. طبق آمار به ثبت رسیده، آمریکا بزرگترین کشور وارد کننده روغن زیتون در جهان است. کشور های ایتالیا و اسپانیا نیز از جمله کشور های وارد کننده این محصول در مقیاس جهانی می باشند.

این روغن پر طرفدار به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد، در تمام نقاط جهان پر مصرف است؛ لذا با برنامه ریزی و بهره گیری از توان داخلی کشور در تولید روغن زیتون طبیعی، می توان با صادرات این روغن به کشورهای خارجی، سود قابل توجهی برای کشور به ارمغان آورد.

با توجه به پتانسیل بالای ایران در صادرات روغن زیتون طبیعی و ارگانیک، انتظار می رود با تلاش در جهت افزایش تولید و صادرات، در سال های آینده، شاهد افزایش سهم ایران در این بازار جهانی باشیم.

خرید مستقیم روغن زیتون طارم با بهترین کیفیت

خرید مستقیم روغن زیتون طارم با بهترین کیفیت مشتریان و مصرف کنندگان روغن زیتون طبیعی و ارگانیک خام و یا تصفیه شده، می توانند با مراجعه و تماس با کارشناسان مجموعه ما، برای خرید مستقیم روغن زیتون طارم با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، اقدام کنند. روغن زیتونی که این مجموعه به فروش می رساند از زیتون هایی بکر و اعلا گرفته شده و دارای استاندارد های بالای کیفی می باشد.

مجموعه ما با همکاری با تولید کنندگان داخلی، انواع روغن زیتون را به طور مستقیم تامین کرده و با پشتیبانی کامل به تمامی نقاط کشور ارسال می کند. همچنین با صادرات این محصول به خارج از کشور، گامی در جهت توسعه تولید داخل برداشته است. برای تهیه روغن زیتون بکر طارم، با ما در تماس باشید.