فروش بی واسطه روغن زیتون 20 لیتری با بهترین کیفیت

روغن زیتون یکی از اصلی ترین محصولاتی است که از میوه زیتون به دست می آید. روغن زیتون یکی از بخش های مهم تجارت است که در صنایع غذایی ارزش بخصوصی دارد. روغن زیتون در اندازه و سایز های مختلف از جمله 250 گرمی ، 500 گرمی و…. در بازار عرضه می شود . روغن زیتون 20 لیتری پائولو در مراکز و فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسد .

فروش بی واسطه روغن زیتون 20 لیتری با بهترین کیفیت

معاملات پر سود از طریق صادرات روغن زیتون

معاملات پر سود از طریق صادرات روغن زیتون این روغن از فشار دادن میوه زیتون روغن آن خارج می شود. برای بدست آوردن بیشتر روغن میوه آن را کاملا از هم جدا می کنند و در طی مراحل مختلف نیز روغن را بدست می آورند .

روغن زیتون از خواص شگفت انگیزی برخوردار است و فواید بسیار زیادی در سلامت بدن، سلامت مو و پوست و ….نیز دارد .علاوه بر سلامت بدن نیز طب سنتی هم استفاده از روغن زیتون را تاکید می کند.

خواص روغن زیتون در سلامت بدن عبارت اند از :

ـ جلوگیری از سکته قلبی

ـ رفع اختلالات گوارشی

ـ تسکین درد

ـ تقویت حافظه

ـ درمان افسردگی

ـ و جلوگیری از سرطان سینه

ـ تقویت استخوان ها

ـ کاهش وزن

ـ و…….

خواص روغن زیتون در سلامت پوست عبارت اند از :

ـ به پاکسازی پوست کمک میکند .

ـ به پوست رطوبت می رساند

ـ جلوگیری از آفتاب سوختگی

ـ از،پوست دور چشم محافظت می کند

ـ جلوگیری از چین و چروک صورت

ـ ارایش صورت را پاک می کند

ـ ترک های دست و پارا از بین میبرد

ـوـ…….

خواص روغن زیتون برای سلامت مو عبارت اند از :

ـ موها را ضخیم و بلند میکند .

ـ حالت دهنده طبیعی مو است

ـ خشکی مورا برطرف میکند

ـ شپش مورا ازبین میبرد

ـ وز بودن مورا ازبین میبرد

ـ شوره سر را ازبین میبرد .

استفاده از روغن زیتون در غذاها و سالاد ها بسیار مفید است و بسیاری از بیماری هارا درمان میکند .

انواع روغن زیتون عبارت اند از :

۱ـ روغن زیتون فرابکر : ‌ این روغن خالص است و به بدون واسطه انسان نیز روغن آن گرفته می شود و هیچ گونه مواد شیمیایی به آن اضافه نمی شود و برای پخت و پز نیز استفاده می شود .

۲ـ روغن زیتون بکر : که برای تصفیه شدن به کارخانه فرستاده می شود و توسط دستگاه های مکانیزه نیز روغن از میوه ها گرفته می شود . برای پخت و پز و سالاد نیز استفاده می شود

۳ـ روغن زیتون لامپانت : این روغن جز مصارف خانگی محسوب نمی شود و در کارخانه ها و مصارف صنعتی به کار می رود . این روغن از باقی مانده میوه و یا میوه های خراب و کرم خورده گرفته می شود .

۴ـ روغن زیتون ریفایند و یا تصفیه شده : این روغن بعد از روغن فرابکر و بکر است که تصفیه شده است و عطر و طعم روغن زیتون را ندارد .

۵ـ روغن تفاله زیتون : باقی مانده میوه ها است که برای مصارف خانگی تاکید نمی شود و سرطان زا است .

ترشک گیاهی با ریشه های بلند و برگ های ضخیم دارد و حدود ۲۰۰‌ گونه گیاهی دارد . این گیاه برگ های به رنگ سبز و یا سبز مایل به قرمز دارد . برگ های آن تیز کمانی ، بیضوی ، ساده و متناوب شکل است و گل های،کوچک آن در سر ساقه به دسته های ۳ تا ۸ تایی قرار میگیرند

خرید مستقیم روغن زیتون 20 لیتری از معتبرترین فروشگاه

خرید مستقیم روغن زیتون 20 لیتری از معتبرترین فروشگاه برای خرید روغن زیتون با توجه زیادی داشت و از جای با اطمینان نیز این روغن را خریداری کرد . شما خریدار محترم می توانید روغن زیتون اصل فرابکر و بکر را با اطمینان و خاطری آسوده از سایت ما با قیمت مناسب خریداری کنید. روغن پائولو را می توانید از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید.