فروش روغن زیتون طبیعی سفیدرود 500 گرمی تصفیه شده

فروش روغن زیتون طبیعی سفیدرود ۵۰۰ گرمی تصفیه شده دارای کیفیت مطلوبی و خاصیت قابل توجه ای برای سلامتی می باشد.

فروش روغن زیتون طبیعی سفیدرود 500 گرمی تصفیه شده

روغن زیتون طبیعی سفیدرود

روغن زیتون طبیعی سفیدرود گیاه زیتون گونه های زیادی دارد و حدود ۲۰ گونه از این گیاه در جهان شناخته شده است این گیاه برگ های سبز کوچک دارد که در تمام فصول سال سبز می باشد و به صورت یکپارچه روی شاخه ها قرار دارند.

زیتون از گیاهان گلدار و دو لپه ای است و از سالیان بسیار دور در آسیا و استرالیا کشت می‌ شده و پراکندگی گسترده‌ای دارد و با استفاده از روش قلمه زدن و خوابانیدن تکثیر می شود.

زمان برداشت میوه آن در هر کشور با توجه به نوع منطقه و شرایط آب و هوایی آن متفاوت است زمانی که میوه آن می رسد کشاورزان آن را با دقت کامل و با استفاده از دست می چینند تا آسیبی به میوه وارد نمی شود و روغن به دست آمده از آن کیفیت و مرغوبیت خوبی داشته باشد.

این محصول روغن فراوانی دارد و حدود ۷۰ درصد آن را تشکیل می دهد درخت زیتون برای رشد نیاز به خاک کلسیم دار و سبک دارد و اگر زهکشی آن درست انجام شود رشد خوبی می کند.

زیتون از میوه‌های خوراکی است و به شکل های گوناگون مصرف می شود و برای مصرف کردن فرایندهایی روی آن صورت می گیرد تا قابل خوردن شود یکی از فرآورده های زیتون روغن آن است که از میوه زیتون به دست می‌آید روغن زیتون دارای مقادیر زیادی چربی اشباع نشده است و از فشردن زیتون استخراج می شود.

این محصول کاربرد زیادی در صنایع آشپزی بهداشتی آرایشی داروسازی و تولید شامپو و صابون دارد و به صورت موضعی نیز مصرف می شود روغن زیتون به وسیله روش های مکانیکی و شیمیایی به دست می‌آید و برای این منظور زیتون ها را به طور کامل خرد می کنند این محصول با کیفیت های مختلف تولید می شود که هر کدام دارای خواص بی نظیری هستند.

روغن زیتون تصفیه شده با استفاده از فرایندهای شیمیایی تصفیه می شود و ارزش تجاری کمتری نسبت به روغن زیتون بکر دارد و چون مراحل تصفیه سازی روی آن انجام شده است مقدار اسید چرب آن کاهش یافته است.

روغن زیتون بکر یکی دیگر از انواع روغن زیتون است که هیچ گونه فرایند شیمیایی روی آن انجام نشده و فقط با استفاده از فرآیندهای فیزیکی به دست آمده است.

روغن تفاله زیتون نوع دیگری از این محصول است و به وسیله هگزان استخراج حلالی روغن موجود در زیتون انجام می شود روغن زیتون طبیعی اصل و خالص است و کاملا ارگانیک می باشد و مواد شیمیایی آن گیاهی است مدت نگهداری آن نسبت به روغن های دیگر بسیار زیاد است و اگر کهنه شود خاصیت آن چند برابر شده و برای درمان موضعی مناسب و مفید می شود.

روغن زیتون سرشار از مواد معدنی و ویتامین است و خواص خوراکی و درمانی دارد مصرف روغن زیتون به جای روغن های دیگر از بروز بیماری‌ ها جلوگیری می‌ کند و از طرف متخصصان و پزشکان به استفاده از آن توصیه می شود.

زیتون از میوه‌هایی است که تمام قسمت آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و از برگ آن عصاره‌ای به دست می‌آید که برای تبخال مفید و موثر است برگ زیتون در درمانهای سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و برای روماتیسم و نقرس مفید است.

ترکیبات موجود در برگ زیتون همگی عالی می باشند و تاثیر زیادی در درمان فشار خون دارد و به دلیل داشتن خاصیت ضدعفونی کنندگی برا ی درمان زخم های پوستی به کار می رود.

همان طور که می دانید روغن زیتون به صورت موضعی نیز مصرف می‌شود و ماساژ دادن آن روی ابرو و مژه باعث تقویت آنها شده و ابرو و مژه را پرپشت می کند این محصول خاصیت عجیبی روی مو دارد و ماساژ دادن آن روی پوست سر باعث برطرف شدن شوره سر می شود و مو و پوست سر را تقویت می‌ کند و از همه مهم تر آن است که موجب سیاه شدن موهای سفید می شود.

مواد مغذی مفید در روغن زیتون تاثیر زیادی برای سلامتی قلب دارد و به دلیل داشتن ترکیبات فنلی خاصیت ضد التهابی داشته و از لخته شدن خون در عروق جلوگیری می کند و در نتیجه موجب بهبود عملکرد قلب می شود و از قلب در برابر بیماری‌ها سکته ها و خطرات دیگر محافظت می کند.

روغن زیتون طبع گرمی دارد و برای پخت و پز مناسب است زیرا سرشار از مواد مفید بوده و در اثر حرارت و گرما خراب و فاسد نمی شود و خاصیت و کیفیت خود را از دست نمی دهد.

این محصول غنی از مواد معدنی مانند سدیم پتاسیم فسفر منیزیم کلسیم و آهن است و به راحتی می تواند مواد مورد نیاز بدن را تامین کند روغن زیتون سفید رود از روغن های اصل و طبیعی است که با استفاده از سیستم مکانیزه و در کارخانه هایی که مجهز به دستگاه های پیشرفته و به روز هستند تولید می شود.

این دستگاه ها از مدرن ترین و جدیدترین دستگاه ها می باشند و عمل روغن گیری را به خوبی انجام می دهند و کلیه مراحل روغن گیری تحت نظر مدیریت آن صورت می گیرد و تمام نکات بهداشتی و استاندارد به طور کامل رعایت می شود.

این محصول دارای پروانه وزارت بهداشت است و نشان استاندارد ملی ایران را دارا می باشد و برای آنکه بتوان مدت زمان طولانی آن را مصرف کرد و کیفیت آن حفظ شود باید در محیط خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری گردد.

روغن سفیدرود در بسته بندی های شیشه ای و پت قرار دارد و مشخصات آن به طور کامل روی ظرف آن درج شده است و در بسته های ۵۰۰ گرمی یک کیلویی و بیشتر موجود می باشد این محصول از بهترین و مرغوبترین زیتون به دست می‌ آید و کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی دارد.

به همین دلیل گزینه بسیار عالی برای صادرات محسوب می‌شود و صادرات آن به کشورهای اروپایی صورت می گیرد و از این طریق سود و ارز فراوانی وارد کشور می‌ شود در حال حاضر پخش و توزیع روغن زیتون طبیعی سفیدرود به صورت اینترنتی از طریق این سایت صورت می گیرد و شما می توانید این محصول را با قیمت کم خریداری کنید.