فروش روغن زیتون 5 لیتری ایتالیکو به قیمت استثنایی

اگر به هر دلیلی اعم از شغل یا مصرف خانوار مصرف روغن زیتون شما بالا می باشد، روغن زیتون 5 لیتری ایتالیکو با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت بالا را به شما پیشنهاد می کنیم. لازم به ذکر است، این روغن در حجم های مختلفی تولید می‌شود که متناسب با مصرف خود می توانید مقدار مورد نیاز را خریداری نمایید.

فروش روغن زیتون 5 لیتری ایتالیکو به قیمت استثنایی

روغن زیتون طبیعی چگونه تولید می شود؟

روغن زیتون طبیعی چگونه تولید می شود؟

برای تولید روغن زیتون طبیعی ابتدا زیتون های سالم و رسیده به کارخانه روغن گیری انتقال می دهند و پس از شست و شو و هسته گیری، آنها را داخل دستگاهی که زیتون‌ها را پرس یا تحت فشار قرار می دهند و به این شیوه روش کمپرس سرد گفته می شود.
برای تولید روغن ارگانیک فرابکر و بکر از روش کمپر سرد استفاده می شود که کوچک ترین تغییری در ماهیت اصلی روغن زیتون طبیعی ایجاد نمی شود و از نظر سلامت و خاصیت کلیه خواص زیتون را دارا می باشد.
در تولید روغن زیتون طبیعی بکر یا فرابکر به میزان حرارت در هنگام کمپرس زیتون‌ها توجه می شود و به هیچ عنوان از مواد افزودنی و حلال های شیمیایی استفاده نمی شود و به همین دلیل طعم نهایی روغن کمی گس، تلخ و بودار خواهد بود که یادآور طعم اصلی زیتون می باشد.
در صورتی که تمایل به طعم های ملایم دارید می توانید روغن زیتون بکر را به جای فرابکر استفاده کنید، این نوع از روغن زیتون طعمی ملایم تر از روغن فرابکر داشته که میزان اسید اولئیک آن اندکی بالاتر از روغن های فرابکر می باشد.
در ایتالیا برای تولید روغن زیتون از واریته خاصی از زیتون موسوم به فرانتویو که یکی از معروف ترین و رایج ترین ارقام زراعی این کشور است استفاده می شود.

سفارش روغن زیتون 5 لیتری ایتالیکو بسته بندی شده

سفارش روغن زیتون 5 لیتری ایتالیکو بسته بندی شده

برای سفارش روغن زیتون 5 یا 4 لیتری رویال ایتالیکو بسته بندی شده که یکی از بهترین انواع روغن زیتون می باشد کافی است نام این محصول را در اینترنت جست و جو کنید تا با طیف وسیعی از انواع محصولات نظیر روغن زیتون خام، تصفیه شده، ارگانیک فرابکر و… این برند آشنا شوید.
روغن زیتون ایتالیکو همان طور که از نامش پیدا است منشا ایتالیایی داشته و کاملا بدون بو و ارگانیک در بهترین بسته بندی عرضه می شود.
این روغن زیتون با کیفیت، مناسب پخت و پز و سالاد بوده و به شکل مایع در بسته بندی های حلبی به صورت عمده و جزئی عرضه می شود.
برای خرید روغن زیتون ایتالیکو می توانید نام آن را در اینترنت جست و جو کنید و پس از بررسی نظرات کاربران و افرادی که تجربه استفاده از محصول را داشتند به صورت کاملا غیرحضوری و بدون واسطه کالای خود را با قیمتی استثنایی و باورنکردنی از فروشنده خریداری نمایید.