فروش مستقیم روغن زیتون رودبار به قیمت عمده

برای اینکه روغن زیتون با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه کنیم، بهتر است از مراکز فروش معتبر اقدام به خرید این محصول نماییم. تهیه مواد غذایی از جمله روغن زیتون از مراکز فروش مستقیم آن بسیار مقرون به صرفه است. در کشور ما زیتون رودبار از شهرت خاصی برخوردار است. زیتون رودبار هم برای مصرف خوراکی و هم برای روغن کشی استفاده می شود. قیمت روغن زیتون رودبار عمده، با توجه به شرایط و نوع تولید روغن متفاوت است.

فروش مستقیم روغن زیتون رودبار به قیمت عمده

بیشترین صادرات روغن زیتون به کدام کشور است؟

بیشترین صادرات روغن زیتون به کدام کشور است؟ زیتون از قدیمی ترین گیاهان روی زمین است و ادیان مختلف آن را درختی مقدس می نامند. نام این میوه در قرآن کریم هم آمده است و حتی به آن سوگند یاد شده است. کشور ما یکی از مناطقی است که مقدار زیادی محصول زیتون تولید می کند. استان های گیلان و زنجان از بزرگ ترین تولید کنندگان زیتون کشور هستند. مهم ترین فرآورده میوه زیتون، روغن آن است. سهم زیتون از تجارت جهانی تنها سه درصد است در حالی که پتانسیل تبادل بیشتری دارد.

روغن زیتون رودبار اصل را، به صورت های مختلف می توان تولید کرد، اما مرغوب ترین نوع روغن، روغنی است که بدون حلال و با روش مکانیکی استحصال می شود. این روغن ها که با نام های بکر و فرا بکر دسته بندی می شوند، طبیعی هستند و ارزش تغذیه ای بسیار بالایی دارند. اما چون روغن گران قیمتی هستند، امکان تقلب در آن بسیار زیاد است. یعنی روغن زیتون را با روغن های ارزان تر مخلوط کرده و وارد بازار می‌کنند. گاهی این اختلاط آن قدر ماهرانه است که حتی با روش های آزمایشگاهی هم قابل تشخیص نیست. بنابراین بهتر است روغن زیتون را از مراکز معتبر تهیه نمایید.

فراهم آوردن شرایط صادرات روغن های بکر و فرابکر به کشورهای دیگر می تواند زمینه ارز آوری بسیار خوبی را برای کشور فراهم کند. در حال حاضر کشور ترکیه فعالیت زیادی در زمینه صادرات این محصول دارد. کشور ما نیز با فراهم آوردن زمینه صادرات آسان این محصول می تواند رقیب کشور ترکیه باشد و با صادر کردن این روغن با کیفیت به کشور های منطقه، صادرات غیر نفتی را تقویت کند.

خرید عمده روغن زیتون رودبار از معتبرترین فروشگاه

خرید عمده روغن زیتون رودبار از معتبرترین فروشگاه رودبار شهری است که زیتونش آوازه خاصی در کشور دارد. تولید کنندگان بسیاری در این شهر وجود دارند که روغن مرغوب تهیه می کنند. شرکت طلای سبز با تهیه و عرضه بهترین روغن های رودبار سعی در تامین رضایت مشتریان و هموطنان عزیز دارد. شما بدون هیچ نگرانی می توانید روغن زیتون اصل را از ما بخواهید. با مشاوران ما در تماس باشید تا هر گونه سوال شما را پاسخگو باشند.