فروش مستقیم روغن زیتون صادراتی با بالاترین کیفیت

تاریخچه روغن زیتون بین حقیقت و افسانه تقسیم شده است: برای مصریان این روغن به عنوان هدیه ای توسط الهه ایزیس معرفی شد، برای یونانی ها این مینروا بود که اولین درخت زیتون را از زمین بیرون آورد. منشأ آن هرچه باشد، حتی امروزه رعایت ارزیابی کیفیت در تولید و فروش روغن زیتون صادراتی بسیار مهم است. بیایید دریابیم که چگونه!

فروش مستقیم روغن زیتون صادراتی با بالاترین کیفیت

استانداردهای لازم در تولید روغن زیتون با کیفیت

استانداردهای لازم در تولید روغن زیتون با کیفیت برداشت یکی از حساس ترین و تعیین کننده ترین مراحل برای به دست آوردن روغن زیتون با کیفیت عالی است. عموماً با استفاده از تورهایی که روی زمین در زیر گیاهان قرار گرفته اند که به راحتی محصول افتاده را جمع آوری می کند و یا با استفاده از هرگونه تجهیزات مکانیکی تسهیل می شود. شستشو و فشار دادن پس از برداشت زیتون ها وزن شده و در معرض شستشوی فراوان در آب قرار می گیرند.

این فرآیند با یک ماشین لباسشویی مخصوص با جریان ثابت آب که زیتون ها را سرمایه گذاری می کند انجام می شود. سیستم خرد کردن زیتون‌های آسیاب شده قدیمی‌ترین ابزاری است که از نظر مفهومی از سنگ‌های آسیاب استفاده شده از دوران هلنی به دست آمده است. اما امروزه بسیاری از آسیاب ها از مدرن ترین سنگ شکن های چکشی استفاده می کنند که زیتون ها را با فشار دادن شدید به شبکه فلزی می شکنند.

از جمله پارامترهای موثر بر کیفیت در این بخش، اسیدیته، پراکسیدها، موم ها و آنالیز اشعه ماوراء بنفش است. اسیدیته پارامتر بسیار مهمی است که اطلاعاتی در مورد کیفیت زیتون به ما می دهد. حملات مگس، نگهداری ضعیف و سایر عیوب روی میوه بر این پارامتر تأثیر می گذارد. روغن فوق بکر باید دارای اسیدیته کمتر از 0.8٪ باشد، اما روغن های با کیفیت عالی دارای مقادیر کمتر از 0.1-0.2٪ هستند.

از طرف دیگر، پراکسیدها یک پارامتر مهم در مرحله حفاظت محصول هستند و تحت تأثیر نور، دما و وجود اکسیژن قرار می گیرند. موم ها عموماً کم هستند، اما در روغن هایی که با حلال ها به دست می آیند، مانند روغن تفاله، بسیار بالاتر هستند. بنابراین این یک پارامتر اصلی “ضد تقلب” است. آنالیز اشعه ماوراء بنفش هم از نظر کیفیت و هم از نظر انطباق ارزش دوگانه ای دارد.

روغن زیتون به دلیل ترکیب متعادلی که دارد، اثر محافظتی خاصی روی رگ ها، معده و کبد دارد، در حالی که به دلیل ویژگی های ارگانولپتیکی اش، باعث رضایت کام می شود.

با توجه به مقررات کیفیت در تولید روغن زیتون، می توان آن را به موارد زیر طبقه بندی کرد:

  • روغن زیتون اضافی
  • روغن های زیتون بکر
  • روغن زیتون تصفیه شده
  • روغن زیتون معمولی
  • روغن سانسا خام
  • روغن سانسا تصفیه شده
  • روغن تفاله زیتون

سفارش خرید روغن زیتون صادراتی از بهترین فروشنده

سفارش خرید روغن زیتون صادراتی از بهترین فروشنده شرکت ما از باکیفیت ترین زیتون ها برای تهیه روغن زیتون اعلا استفاده می کنند و علاوه براین متخصصان ما در این زمینه از مهارت بسیار بالایی در تهیه با کیفیت ترین روغن زیتون دارند که در انواع بسته بندی ها عرضه می شود از جمله در بسته های یک لیتری نیز ارائه می شود که قیمت های آنها بسته به حجم آنها بسیار متفاوت می باشد.

هزینه بسته بندی روغن زیتون 1 لیتری سبب افزایش بسیار ناچیز این محصول شده، لذا بسته بندی سبب می شود با خیالی آسوده و کاملا بهداشتی روغن زیتون دلخواه خود را در بسته های مختلف سفارش دهید. جهت ثبت سفارشات خود همکاران سایت صمیمانه آماده پاسخگویی سوالات شما مشتریان عزیز می باشند.