فروش مستقیم روغن زیتون مرغوب به صورت عمده

روغن‌ها از جمله خوراکی‌های غیرقابل‌حذف در زندگی ما هستند. همه افراد طبخ غذای خود به روغن نیاز دارند. در نتیجه باید در انتخاب این خوراکی که هم می‌تواند برای سلامتی مضر باشد و هم مفید، دقت بسیار زیادی به کار گرفته شود. روغن زیتون یکی از بهترین انتخاب‌ها به عنوان روغن خوراکی و روغن پخت‌وپز است. اما بین روغن زیتون بکر و تصفیه‌شده تفاوتهایی وجود دارد که باعث شده هر کدام مناسب مصارف خاصی باشند.

فروش روغن زیتون به صورت عمده در ایران به راحتی قابل اجراست و این امر در کیفیت این محصول و مرغوب بودن آن تاثیر بسزایی دارد .

فروش مستقیم روغن زیتون مرغوب به صورت عمده

شهر های تولیدکننده روغن زیتون در ایران

شهر های تولیدکننده روغن زیتون در ایران به‌غیر از رودبار (گیلان)، در استان‌های دیگری مانند زنجان، فارس، گلستان، سمنان و قزوین این محصول به‌صورت عمده تولید می‌شود.روغن زيتون را طبق استاندارد ملي ايران بـه چهار نوع بكر (دست نخورده)، نيمه تصفيه شده، تصفيه نشده و گوگردی تقسيم بندی ميكنند. روغن زیتون بکر : به روغنی اطلاق میشود که صـرفاً با فشار و سایر فرآیند های مکانیکی استخراج شده و هيچگونه عمليات ديگری روی آن انجام نشده است. روغن زيتون بكرحاوی تعداد زيادی از تركيبات هيدروكسی فنلی است. مصرف روغن زيتون بكر به دليل آثار سودمند آن بر سلامتی انسان به طور فزايندهای در حال افزايش است.روغن زيتون در دماي معمولی، مايعی زلال و رنگ زرد روشن مايل به سبز يا سبز يا قهوه ای مايل به سبز است. روغن زیتون از سالم ترین و مفید ترین روغن های نباتی است كه ارزش غذايی و طبی آن امروزه ثابت شده است اين روغن از قابل هضم ترين روغن هاست. اسيد چرب اصلی تک غيراشباعی روغن زيتون، اسيد اولئیک اسـت (مهم ترين تركيبات روغن زيتون را تركيبات آنتی اكسيدانی مانند ترکیبات فنلی، توكوفرولها، رنگدانه ها و اسید های چرب داراي يک پيوند غير اشباع تشكيل ميدهند.روغن زیتون لادن که به دلیل خالص بودن روغن آن در کیفیتش در ابعاد سه لیتری موجود در بازار می‌باشد.3 لیتری لادن که جز درجه یک تمرین روغن زیتون در ایران بشمار می آید.قیمت انواع روغن زیتون، به قیمت زیتون در بازار، وضعیت اقتصادی و کیفیت زیتون بستگی دارد.

خرید بی واسطه روغن زیتون درجه یک به صورت عمده

خرید بی واسطه روغن زیتون درجه یک به صورت عمده فروش بی واسطه معمولا از طریق کارخانه جات تولیدی انجام می گیرد. این کاخانه جات برای اینکه فروش بیشتری را داشته باشند، سایت هایی را برای خود راه اندازی کرده اند، تا بتوانند از آن طریق فروش در تمام نقاط کشور را انجام دهند.

این مجموعه نیز فروش بی واسطه روغن های زیتون را در کشور انجام می دهد.روغن زیتون از انواع روغن های پرطرفدار در دنیاست. که ایران یکی از تولید کنندگان و خریداران اصلی روغن زیتون در دنیا می باشد.

در طب سنتی توصیه می شود از روغن زیتون به جای روغن های دیگر استفاده شود.

اما فروش روغن زیتون ناخالص و تقلبی در بازار کم نیست و نمی توان به سادگی خرید آن را انجام دارد.