فروش مستقیم روغن زیتون نیم لیتری با قیمت استثنایی

روغن ها از موادی هستند که برای تهیه غذا از آنها استفاده می شود اما چه روغنی بخریم که برای سلامتی بدن لطمه ای وارد نکند؟ روغن زیتون یک روغن طبیعی و غیر تراریخته است و خواص فراوانی دارد. با مصرف این روغن خیالتان از بابت سلامتی راحت باشد. شما می توانید روغن زیتون نیم لیتری را با قیمت استثنایی مستقیم از فروشنده تهیه و مورد استفاده قرار دهید. فروش مستقیم روغن زیتون نیم لیتری با قیمت استثنایی

رعایت استاندارد های لازم برای تولید روغن زیتون

رعایت استاندارد های لازم برای تولید روغن زیتون روغن زیتون از فشرده کردن زیتون به دست می آید و استخراج آن با دستگاه های به روز و جدید انجام می شود. روغن زیتون های تولید شده در ایران از نظر کیفیت با نمونه های خارجی مانند روغن زیتون اسپانیایی برابری می کند و از استاندارد های لازم برخوردار بوده و بسیار مرغوب است.

روغن زیتون انواع مختلفی دارد ولی عموم روغن تصفیه شده و تصفیه نشده آن را می شناسند. روغن تصفیه شده زیتون بوی کمی دارد و حرارت بیشتری را تحمل می کند و اسید چرب کمتر دارد. روغن تصفیه نشده بو و عطر بیشتری دارد و از مرغوبیت بالایی برخوردار است. همچنین این روغن اسید چرب، آنتی اکسیدان و ویتامین های بیشتری دارد.

طبع این روغن گرم بوده و از سردی بدن جلوگیری می کند. این روغن فواید و خواص فراوانی دارد که چند مورد از آن شامل پاکسازی کبد و صفرا بر است و همچنین سموم بدن را دفع می کند. استفاده از این روغن برای بیماری های روده مفید است و دفع را آسان کرده و از یبوست جلوگیری می کند و سبب بهبود گوارش می شود.

روغن زیتون دارای ویتامین های محلول در چربی مثل A و D و E است و ویتامین E موجود در آن پوست محافظت کرده و آن را نرم و شاداب می کند. همچنین مو ها را تقویت کرده و از خشکی و شوره سر جلوگیری می کند. ویتامین A موجود در آن از بیماری های چشمی مثل آب مروارید و … جلوگیری می کند. این روغن متابولیسم بدن را افزایش داده و منجر به کاهش وزن می شود. همچنین به دلیل داشتن چربی های غیر اشباع کلسترول خون را کم کرده، فشار خون را تنظیم و خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد. روغن زیتون برای بیماران دیابتی و رماتیسمی و بیماری های استخوان بهترین روغن مصرفی است.

خرید بی واسطه روغن زیتون نیم لیتری از معتبرترین فروشگاه

خرید بی واسطه روغن زیتون نیم لیتری از معتبرترین فروشگاه برای داشتن برنامه غذایی سالم و خوشمزه و داشتن سلامتی و تندرستی استفاده از روغن زیتون توصیه می شود. این مجموعه روغن زیتون را با بسته بندی های نیم لیتری، یک لیتری، دو لیتری، سه لیتری به صورت مستقیم و با حذف واسطه ها به قیمت عمده در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شما می توانید این روغن را از فروشگاه های معتبر دیگر نیز تهیه کنید.