فروش ویژه روغن زیتون اعلا

روغن زیتون، یکی از روغن های گیاهی توصیه شده در رژیم غذایی است، که در آشپزی و سالاد کاربرد بسیاری دارد. حال شرکت ما با فروش ویژه روغن زیتون اعلا، توانسته مشتریان داخلی و خارجی بسیاری را جذب خود کند و این محصول را به کشورهای دیگر نیز، صادر کند.

فروش ویژه روغن زیتون اعلا

روغن زیتون خالص را از کجا تهیه کنیم؟

روغن زیتون خالص را از کجا تهیه کنیم؟

  1. رنگ روغن زیتون زر طبیعی: رنگ روغن زیتون، دلیل خوبی برای اصالت آن نیست. نوع زیتون، روش روغن کاری، زمان برداشت و بسیاری عوامل دیگر، می تواند روی رنگ آن تاثیر بگذارد. همچنین، استفاده از شیشه های رنگی مختلف، برای فروش روغن زیتون از نمایان شدن رنگ اصلی جلوگیری می کند.
  2. اسانس روغن زیتون میلانو اصلی: رایحه زیتون، سبزیجات و سیب، عطر هایی هستند که می توانید از روغن زیتون طبیعی احساس کنید. باید بدانید که تفاوت این عطرها، به دلیل تنوع زیتون است. اگر بوی فلز از زیتون به مشامتان رسید، بدانید این محصول با کیفیت نیست.
  3. طعم روغن زیتون با کیفیت بالا: تفاوت اصلی بین طعم روغن زیتون واقعی و تقلبی، به سرعت چشایی در دهان مربوط می شود. چربی بی کیفیت، می تواند طعم را با سرعت کمی پخش کند. توجه داشته باشید که برای آزمایش طعم، باید روغن زیتون را به طور کامل روی زبان خود بریزید؛ به طوری که با سقف دهانتان تماس نداشته باشد.
  4. تست روغن زیتون: برای این کار در ظرف در بسته، کمی روغن زیتون بریزید و به مدت 24 ساعت در یخچال قرار دهید. در صورتی که روغن، یخ نزند و در حالت اولیه خود باقی بماند، این محصول طبیعی و اصل است.
  5. قیمت روغن زیتون: توجه به قیمت نیز ضروری است. در تمامی شرکت ها، قیمت روغن زیتون مرغوب به یکدیگر نزدیک است و تفاوتی زیادی ندارد. پس در صورت ارزان بودن و اختلاف قیمت فاحش یک محصول، به کیفیت آن شک کنید.

بررسی طبع روغن زیتون از نظر طب سنتی

بررسی طبع روغن زیتون از نظر طب سنتی طبیعت روغن زیتون جلفا، با طبیعت مناطق استوایی مدیترانه در هم آمیخته شده است. زیتون در باغ های سرسبز اطراف دریای مدیترانه رشد می کند. در حال حاضر، به جز این کشورها، انواع زیتون در بسیاری از نقاط جهان کشت و به بازارهای جهانی صادر می شود. ایران نیز یکی از تولیدکنندگان زیتون و روغن زیتون خالص است.

در ایران، از زیتون در سالادها و غذاهای مختلفی استفاده می‌شود و همچنین، به عنوان چاشنی در کنار غذا نیز سرو می‌شود. روغن زیتون، دارای خواص بی نظیری است که طب سنتی از فواید فراوان آن صحبت کرده است. زیتون، به عنوان میوه درخت، خوراکی نیست و بسیار تلخ می‌باشد؛ جالب است بدانید که زیتون هایی تازه که جوانه زده‌اند و هنوز به مرحله فرآوری نرسیده‌اند، برخلاف زیتون های موجود در بازار، طبیعت سردی دارند. زیتون، برای تبدیل شدن به یک ماده خوش طعم، باید مراحل مختلف فرآوری را طی کند؛ مراحل روغن کاری نیز، پس از فرآوری انجام می‌شود. روغن زیتون به دلیل ترکیب ارزشمندی که دارد، از سرطان روده بزرگ، پوست و سینه جلوگیری می‌کند؛ همچنین این محصول، به دلیل طبع گرم خود، از ایجاد بیماری های قلبی جلوگیری کرده و مانع انسداد عروق می‌شود.

بازار خرید روغن زیتون اعلا

بازار خرید روغن زیتون اعلا روغن زیتون پس از فرآوری در کارگاه ها یا کارخانه های روغن گیری، به دست می‌آید؛ روغن زیتون سیاه، طبیعت گرمی دارد و عموماً محصول زیتون سبز نارس است. در مورد نوع مصرف، می‌تواند به عنوان یک نوعی غذا استفاده شود و به غیر از مصارف خوراکی، در ساخت لوازم آرایشی و درمان های طب سنتی نیز، کاربرد دارد.

برای خرید محصول مرغوب، بهتر است به مراکز توزیع کننده معتبر روغن زیتون مراجعه کرده و با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات ارائه شده، خرید خود را انجام دهید. همچنین، با توجه به پیشرفت تکنولوژی، می‌توانید خرید روغن زیتون خود را، از هر نقطه ای در کشور، به صورت اینترنتی انجام دهید و بدون اتلاف وقت، محصول مورد نظر خود را با بهترین هزینه، درب منزل تحویل بگیرید.