فروش ویژه روغن زیتون ایرانی با تخفیف ویژه

روغن زیتون ایرانی به دلیل خواص بی شمار و ارزش غذایی بالا یکی از پرمصرف ترین روغن ها محسوب می شود و بسته به نوع و کیفیت آن با قیمت های مختلفی به فروش می رسد. روغن زیتون تصفیه شده بدون بو اویلا کمی گرانتر از روغن های دیگر است. به همین دلیل برخی از تولیدکنندگان با فروش ویژه این محصول، خرید روغن زیتون را برای گروه های مختلف آسان می کنند. فروش فوق العاده روغن زیتون از طریق عرضه مستقیم این محصول و مراکز معتبر فروش روغن زیتون برای خریداران کلی با تخفیفات ویژه ای همراه است.

فروش ویژه روغن زیتون ایرانی با تخفیف ویژه

صفر تا صد صادرات روغن زیتون

صفر تا صد صادرات روغن زیتون زیتون به دلیل خواص فراوانی که دارد، بین دوستداران سلامتی بسیار محبوب است. از آنجایی که زیتون در داخل کشور تولید می شود، صادرات زیتون می تواند گزینه مناسبی برای تجار باشد. رنگ میوه زیتون ابتدا سبز بوده و سپس سیاه می شود که پس از سیاه شدن از آن برای استخراج روغن استفاده می کنند. زیتون را در مرحله سبز نیز می توان مصرف کرد اما باید تلخی آن را با آب نمک یا مواد شیمیایی از بین برد. ذکر این نکته ضروری است که طعم نهایی پس از فرآوری تقریباً شور و کمی تلخ است.

وضعیت بازار جهانی:

  • کل صادرات: 2,056,619,000 دلار
  • نرخ رشد ارزش واحد پنج ساله: 1%
  • رشد ارزش واحد یک ساله: 7%
  • میانگین فاصله با کشور واردکننده: 4106 کیلومتر

اسپانیا بزرگترین صادرکننده زیتون در جهان است و 38 درصد از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است. پس از آن یونان (25%)، مراکش (8%)، ترکیه (6%) و مصر (4%) قرار دارند. در مقابل، ایالات متحده بیشترین حجم واردات را به خود اختصاص داده که 24 درصد می باشد، فرانسه و آلمان نیز به دنبال آن هستند. نرخ رشد واردات زیتون رومانی در یک سال 23 درصد رشد داشته است. بلژیک، فرانسه، روسیه، آلمان، کانادا و ایتالیا نیز از جمله کشورهایی با رشد واردات زیتون هستند. ایران توانایی ارسال کالا به بیش از 40 کشور را در شعاع 4000 کیلومتری دارد.

سفارش روغن زیتون ایرانی بصورت فله ای

سفارش روغن زیتون ایرانی بصورت فله ای روغن زیتون خوراکی با فشردن زیتون ها از طریق یک دستگاه مکانیکی به دست می آید. این روغن خواص زیادی دارد و یکی از بهترین روغن های خوراکی است و علاوه بر طعم بی نظیرش دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری نیز می باشد. چربی های موجود در روغن زیتون، چربی های غیراشباع هستند که برای سلامتی مفید می باشند و از این روغن می توان برای پخت و پز، سالاد و مصارف درمانی استفاده کرد. در صورت تمایل به تهیه این محصول مفید می توانید با مراجعه به فروشگاه ما روغن زیتون مرغوب را سفارش داده و با قیمت بسیار ارزان آن را تهیه نمایید.