فروش ویژه روغن زیتون رودبار با قیمت مناسب

روغن های گیاهی انواع‌ و اقسام مختلفی را شامل می شوند که یکی از پرفروش ترین آن روغن زیتون بوده که به دلیل فواید درمانی فراوان مشتریان بسیاری در داخل و خارج از کشور دارد. این روزها بازار‌ فروش روغن زیتون رودبار بسیار پررونق‌ می باشد که این امر به دلیل کیفیت درجه یک و قیمت مناسب این روغن است که توانسته مورد پسند افراد زیادی واقع شود‌. فروش ویژه روغن زیتون رودبار با قیمت مناسب

نحوه ی صادرات روغن زیتون به کشورهای همسایه

نحوه ی صادرات روغن زیتون به کشورهای همسایه نحوه‌ی صادرات روغن زیتون به کشورهای همجوار به چه صورت است؟ روغن زیتون صادراتی باید بتواند از نظر ویژگی های ظاهری، رنگ، طعم و نوع بسته بندی بتواند مورد تایید باشد تا بتواند مجوز های لازم را برای صادرات اخذ نماید. پس از گرفتن مجوز راهی گمرکات مرزی کشور می شود و در آنجا هم باید هزینه های ورودی گمرک، انبارداری، ترخیص کاری و .. پرداخت شود تا بتواند از طریق مرزهای زمینی و دریایی، ایران را به مقصد کشورهای اطراف ترک کند.

صادرات انواع‌ روغن زیتون علاوه بر سود مطلوب برای شرکت های صادر کننده باعث ارزآوری خوبی برای کشورمان می شود و در بهتر شدن روابط تجاری ایران با سایر کشورهای مقصد مؤثر است همچنین باعث رونق کسب و کار می شود و در افزایش درآمدزایی و اشتغال زایی تاثیر زیادی دارد. روغن زیتون مرغوب در انواع بسته های یک لیتری، دو، پنج لیتری و .. تولید و توزیع می شود و مشخصات کامل روغن بر روی بسته درج می گردد تا مشتری با خیالی آسوده اقدام به خرید کند.

صادرات روغن زیتون رودبار به کشورهای همسایه

صادرات روغن زیتون رودبار به کشورهای همسایه در حال حاضر روغن زیتون در اغلب‌ شهرهای شمالی کشور با بهترین کیفیت تولید می شود. در این خطه از ایران به دلیل مساعد بودن شرایط اقلیمی و خاک حاصل خیز بهترین انواع زیتون باکیفیت عالی کشت و پرورش داده می شود و با بهره گیری از بهترین زیتون، روغنی درجه یک و ارگانیک تولید می گردد ‌‌‌‌‌‌که با توجه به کیفیت مرغوب توانسته است نظر متقاضیان زیادی را در بازارهای خارجی به خود جلب نماید و به همین دلیل صادرات این روغن با ضمانت کیفیت و بسته بندی مناسب به اکثر کشورهای همسایه نظیر، عراق، ترکیه، افغانستان، حوزه خلیج فارس و .. توسط شرکت های صادر کننده معتبر انجام می شود که در آنجا هم بسیار پرطرفدار است.

امروزه انواع روغن زیتون زیتون در شهرهای مختلف کشور از جمله یزد بسیار پرفروش می باشد. این روغن در نمونه های بکر، فرابکر و تصفیه شده و … در کارخانه های تولید کننده با کیفیتی درجه یک و با بهره‌گیری از دستگاه های مخصوص و مدرن تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.