قیمت خرید روغن زیتون اویلا بصورت عمده ای

در بسیاری بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای امروزه می توان روغن زیتون اویلا را مشاهده کرد. این روغن به دلیل داشتن عطر و طعم بسیار مطبوع و خاص توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. روغن زیتون اویلا در بسته بندی های ۲۵۰ میلی لیتری و ۵۰۰ میلی لیتری عرضه می شود. نوع تصفیه شده ی این روغن برای مصرف پخت و پز توصیه می شود. محققان و کارشناسان توصیه می کنند که برای پخت و پز و استفاده از روغن اویلا درآن از حرارت ملایم استفاده شود.

روغن زیتون اویلا دارای تمامی گواهی ها و استانداردهای لازم بین المللی میباشد.قیمت روغن زیتون اویلا درمقایسه با کیفیت بالایی که دارد قیمتی بسیار به صرفه ایست و مصرف کنندگان می توانند برای خرید این محصول به فروشگاه های زنجیره ای مراجعه کنند.
قیمت خرید روغن زیتون اویلا بصورت عمده ای

استانداردهای لازم در قیمت گذاری روغن زیتون

استانداردهای لازم در قیمت گذاری روغن زیتون همانطور که می دانید نوع تقلبی هر محصولی حتی روغن زيتون نیز در بازار پیدا می شود پس در این شرایط باید تفاوت روغن زیتون اصل و غیر اصل را بشناسید. بسیاری از فروشندگان محصولی نهایی خود برچسب اصل زده اند درصورتی که یا روغن دستکاری شده یا با سایر روغن‌های بی کیفیت رقیق شده است. حتی در برخی موارد دیده شده که در آن ها مواد شیمیایی مانند کلروفیل و…. اضافه می کنند.

روغن زیتون خوب و با کیفیت به عنوان طلای مایع شناخته می شود. چرا که یکی از سالم ترین چربی های جهان محسوب میشود. یکی از استاندارد های جهانی درباره روغن زیتون این است که اسید اولئیک یا اسیدیته آزادش باید بیش از ۸/۰در هر ۱۰۰ گرم باشد تا دارای کیفیت مطلوب شود. در اینجا به نکات مهم دیگری که به شما کمک میکند تا بفهمید روغن زیتونی که استفاده میکنید دارای استاندار های لازم و کیفیت مطلوبی است راه دریابید.

به رنگ بو و مزه روغن حتما توجه ‌کنید: روغن زیتون اصل باید بوی تازه ای بدهد که مانند بوی علف یا میوه ی زیتون است. علاوه بوی آن باید به هنگام چشیدن آن بابد طعم علف یا میوه و بادام را حس کنید. راه دیگر تشهیص روغن زیتون اصل دقت به رنگ آن است. روغن زیتون اصل باید داری رنگ سبز یا مانند کاه زرد باشد. تفاوت در رنگ های روغن به دلیل میزان کلروفیل موجود در زیتون روغن به هنگام فشرده سازی آنهاست. اهمیت تاریخ تولید و تازگی روغن

یکی دیگر از مواردی است که حتما به هنگام خرید باید به آن توجه کنید.به برچسب روی بطری روغن برای تاریخ دسته،تاریخ برداشت،تاریخ تولید یا تاریخ بطری تومه کنید و اگر تنها تاریخ انقضا روی آن درج شده بود از خرید خود صرفه نظر کنید. زیرا ممکن است محصول تولید سال قبل باشد.از بهترین شرایط نگهداری روفن زیتون، قرار دادن آن در فضاهای تاریک و خنک است. همچنین استفاده از بطری های تیره به حفظ بهتر تازگی این نوع روغن کمک بسیاری میکند.

علاوه براین اگر اونواع مرغوب این روغن هارا در بطری پلاستیکی تهیه کردین توصیه میشود تا آنها را در اولین فرصت به بطری های شیشه ای انتقال دهید یکی از نکات مهم تشخیص روغن زیتون اصل و غیراصل قیمت آنهاست. اونواع روغن زیتون که با قیمتی ارزان ارائه میشوند ممکن است کیفیت پایینی داشته باشند. بنابراین اگه به دنبال سلامتی خود هستید بدانید که هیچ ارزانی بی علت نیست.

خرید روغن زیتون اویلا به صورت بسته بندی

خرید روغن زیتون اویلا به صورت بسته بندی روغن زیتون اویلا با بسته بندی با کیفیت در بین مراکز فروش و فروشگاه های زنجیره ای به صورت بسته بندی با تعداد بالا و کیفیت مرغوب ارائه شده تا مشتریان ومصرف کنندگان این روغن که طلای مایع نام دارد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند .اهمیت این روغن برای سلامتی و مفید بودن آن باعث شده که افراد بسیاری در رژیم غذایی خود از این روغن استفاده کنند.نرخ ترخیص کاری این روغن در انبارها متفاوت است.