قیمت خرید روغن زیتون کریستال در تهران

روغن زیتون از جمله اولین روغن های نباتی مرغوب جهان می باشد که در تهیه و پخت انواع غذا ها و سالادها مورد استفاده قرار می گیرد و هرگز در قلب و عروق رسوب نکرده و باعث ایجاد چربی بد نمی شود. برای خرید روغن زیتون در تهران بهتر است از قیمت روغن زیتون کریستال درجه یک در فروشگاه ها باخبر بوده و بهترین گزینه با مناسب ترین قیمت را برای خرید انتخاب کنید.

قیمت خرید روغن زیتون کریستال در تهران

شناخت بهترین روغن زیتون ایرانی

شناخت بهترین روغن زیتون ایرانی انواع روغن زیتون از جمله می توان به :
1) روغن زیتون فرابکر ( دارای ویتامین امگا 9 و رنگی تیره نسبت به روغن های دیگر می باشد).
2) روغن زیتون تصفیه شده یا سبک ( در تولید این نوع روغن از حرارت استفاده شده و برای پخت وپز استفاده می شود، بدون بو و مزه می باشد).
3) روغن زیتون بکر( مانند روغن فرابکر بوده ولی در تهیه این روغن گاهی از زیتون های نگه داشته شده در انبار نیز استفاده می کنند و به همین علت کمی از کیفیتش کاسته می شود) اشاره کرد.
4) روغن زیتون تصفیه شده ( این نوع روغن ها بعد از پرس شدن زیتون گرفته شده و حرارت داده می شوند سپس مواد شیمیایی به آن ها اضافه می شود، گاهی روغن های گیاهی دیگر نیز به آن اضافه می کنند.)
5) روغن زیتون تصفیه نشده ( در تولید این روغن ها از حرارت و مواد شیمیایی استفاده نمی شود).
6) روغن با پرس سرد ( این روغن حرارت نمی بیند و بسیار با کیفیت تر از انواع دیگر بوده و قیمت بالایی دارد).
از جمله برندهای خارجی معتبر در بازار می توان به : سابروسو، اعیان، سالسا، آر. اس، لیبدا، ایتالیکو، بلینی، سلنا، روبرتو، سابروسو، پائولو، کریستال، سالبورا و چوتاناک اشاره کرد.
سابروسو و سالبورا از معروف ترین برند های محبوب و باکیفیت مصرفی در بازار ایران است.

از جمله روغن زیتون با کیفیت با برند ایرانی می توان به : دانه طلایی، اتکا، نگین دشت خرم، گیلوان زیتون، فامیلا، سفید رود، الیت، ناب، پرند، غنچه، کریستال، لادن، اویلا، سی سام، اکسیر و پیشگامان اشاره کرد.

برای شناخت روغن زیتون اصل به رنگ آن توجه کنید اگر رنگی زرد مایل به سبز داشت صدرصد اصل خواهد بود و یا می توانید آن را بچشید و از روی مزه ی آن به اصل یا تقلبی بودن آن پی ببرد، اگر دارای مزه شیرین مایل به تلخ داشته باشد نشانی از اصل بودن روغن دارد.

خرید روغن زیتون کریستال از تامین کننده معتبر

خرید روغن زیتون کریستال از تامین کننده معتبر برای بهبود به عملکرد قلب و سیستم گوارش و جلوگیری از انواع بیماری ها می توانید از روغن زیتون باکیفیت استفاده کنید. برای خرید عمده روغن زیتون با کیفیت، مرغوب و صدرصد اصل، می توانید با شناسایی برند محبوب و باکیفیت از طریق راه های ارتباطی آنلاین با فروشندگان و تامین کنندگان معتبر ارتباط برقرار کرده و خرید خود را حضوری یا غیر حضوری و به صورت آنلاین انجام دهید و محصول خود را در اسرع وقت و به راحتی درب در منزل تحویل بگیرید.