قیمت روغن زیتون یک کیلویی در سال 1400

پخش عمده روغن زیتون کیلویی، از طریق مراکز های مختلفی انجام می شود و تولید کنندگان، با ایجاد این مکان ها می توانند محصولات خود را به فروش برسانند.

قیمت روغن زیتون یک کیلویی در سال 1400

قوانین حمل و نقل دریایی برای صادرات روغن زیتون

قوانین حمل و نقل دریایی برای صادرات روغن زیتون همانطور که میدانید زیتون و روغن زیتون در سبد غذایی اکثر مردم وجود دارد؛ هم زیتون و هم روغن زیتون خواص زیادی برای سلامتی بدن انسان دارند، قیمت انواع روغن های زیتون با هم فرق می کنند. حمل و نقل برای تجارت روغن زیتون و زیتون از طریق مرزهای زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر است؛ زیتون بسته بندی شده معمولا در آب نمک به همراه به همراه افزودنی ها بسته بندی می‌شود تا برای مسافت های طولانی آماده گردد.

از مهم ترین دلایلی که یک تاجر روغن زیتون باید به آن توجه کند، می توان به مسئله بهداشتی بودن، روش حمل و نقل و بسته بندی محصول اشاره کرد. بسته بندی مناسب یکی از کلیدی ترین نکات موفقیت است. به طور معمول روغن زیتون در ظروف شیشه ای و قوطی های فلزی بسته بندی می‌شود و شما هر چقدر در انتخاب ظروف حساسیت بیشتری به خرج دهید، مشتری های خارجی بیشتری بدست خواهید آورد.

در رابطه با بسته بندی روغن زیتون، باید دقت کافی را داشته باشید، چون اگر بسته بندی به صورت صحیح انجام نشود، روغن زیتون با باکتری ها و عوامل بیماری زا در تماس قرار می گیرد و این موضوع مشکلاتی را پیش می آورد که باعث ضرر تاجران می‌شود. ایران از جمله کشورهایی است که که زمینه خوبی برای کاشت زیتون دارد، در نتیجه می تواند محصولات متفرقه ای نیز از آن بدست آورد.

عرضه روغن زیتون یک کیلویی به سایر کشورها

عرضه روغن زیتون یک کیلویی به سایر کشورها بزرگترین کشورهایی که در حوزه صادرات زیتون فعالیت دارند در گروه اول کشور اسپانیا است و سپس به ترتیب کشورهای یونان، مراکش، ترکیه، مصر، ایتالیا، بلژیک، پرتقال و آلمان در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. صادرات روغن زیتون در کنار صادرات زیتون در ایران اهمیت زیادی دارد، روغن زیتون در کنار روغن های خوراکی دیگر نظیر روغن هسته انگور، روغن افتابگردان، روغن کنجد و … ارزش تغذیه ای زیادی دارد.

همانطور که مستحضر هستید روغن زیتون به روش های مختلفی در بازارها عرضه و توزیع می شود؛ یکی از روش ها از طریق مراکز پخش عمده روغن زیتون است که بسیار در معاملات نقش دارند. در طی پنج سال گذشته، بازار صادراتی روغن زیتون در کشورهایی مانند یونان، اسپانیا، امریکا، پرتقال، برزیل و کانادا با رشد مثبتی همراه است؛ علاوه بر این کشورها، فرانسه، المان و انگلیس را نیز می توان به عنوان مقصد برای صادرات روغن زیتون نیز مناسب دانست. شرکت پخش روغن زیتون در انواع شهرهای ایران توزیع می گردد و به بازارها عرضه می شود.