قیمت فروش روغن زیتون ایرانی با بهترین کیفیت

قیمت روغن زیتون ایرانی با توجه به نحوه ی فراوری باهم متفاوت می باشند منظور از نحوه فراوری این است که بعضی از روغن ها بی بو بوده و بعضی از آن ها با بو می باشند که همه ی این ها در کنار هم جمع شده تا باعث شده اند روغن ها هم از نظر کیفیت با هم متفاوت بوده و هم قیمت فروش آن ها با هم متفاوت باشند. بنابراین ما نمی توانیم قیمت فروش روغن زیتون های ایرانی را در اینجا بیان نماییم اما می توانیم بیان کنیم که هر چقدر کیفیت بهتری داشته باشند قیمت فروش آن نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت فروش روغن زیتون ایرانی با بهترین کیفیت

وضعیت صادرات روغن زیتون در ایران

وضعیت صادرات روغن زیتون در ایران در منطقه ی خاص از کشور ما باغ های زیادی وجود دارد که انواع زیتون ها در آن ها پرورش داده می شود و در نهایت به کارخانه برده شده و روغن گیری می شود و در سپس به داخل کشور و همچنین به خارج از کشور صادر می شود که در اینجا می خواهیم وضعیت صادرات روغن زیتون در ایران را بررسی کرده و در نهایت ببینیم که کشور ایران در چه رتبه ای از جدول قرار دارد.

روغن زیتون در انواع بسته بندی های مختلفی آماده شده و به کشور های همسایه مانند عراق، عربستان، امارات و عمان صادر می شود بنابراین کشور ما در طی چندین سال گذشته توانسته است به کشور های مختلفی صادر کند اما این صادرات با توجه به باغ های موجود در کشور و پتانسیل آن بسیار کم می باشد به همین منظور کشور ما تلاش کرده است که نام خود را در بالای جدول قرار دهند اما همچنان این رتبه و جایگاه با توجه به پتانسیل روغن زیتون آن چنان که باید باشد نیست.

در نهایت نتیجه گرفتیم که کشور ما در مقایسه با سال های گذشته وضعیت صادرات روغن زیتونش بهبود یافته اما همچنان جای دارد که در رتبه های بالا تر از این هم قرار بگیرد.

خرید روغن زیتون ایرانی به صورت اینترنتی

خرید روغن زیتون ایرانی به صورت اینترنتی امروزه با توجه به اینترنتی شدن بسیاری از کسب و کار ها و خرید و فروش روغن زیتون مانند دیگر کالا ها به صورت اینترنتی امکان پذیر می باشد این خرید اینترنتی مزیت های زیادی هم برای کسانی که در داخل ایران خرید می کنند و هم برای کسانی که در خارج از ایران خرید می کنند دارد از جمله از این مزیت ها صرفه جویی در وقت و زمان و پایین آمدن قیمت ترخیص کاری و دسترسی آسان و سریع آن به سراسر کشور می باشد.

البته ناگفته نماند که در هنگام خرید اینترنتی باید وسواس بیشتری خرج دهید چرا که امکان تقلبی بودن آن بسیار زیاد می باشد و یا با قیمت های بالاتر قیمت اصلی خود به فروش رسد.