نرخ کلی روغن زیتون درجه یک

نرخ کلی روغن زیتون درجه یک به دلیل نوسانات بازار و هزینه های تولیدی متفاوت است زیرا قیمت مواد اولیه آن در همه حال یکسان نخواهد بود و خریدار نیز می تواند با خرید بدون واسطه و تیراژ بالای آن از هزینه های اولیه خود بکاهد و سود خوبی را بدست آورد. همچنین به دلبل خلوص و اصالت بالای محصول خریداران زیادی به این سمت سوق پیدا کرده اند.

نرخ کلی روغن زیتون درجه یک

بررسی روش نگهداری روغن زیتون

بررسی روش نگهداری روغن زیتون

گرما، نور و اکسیژن “دشمنان” روغن زیتون هستند. شما هرگز نباید بطری روغن زیتون خود را بالای اجاق گاز قرار دهید. همچنین یک بطری مات بسیار مناسب تر جهت نگهداری آن است. بهترین مکان برای نگهداری آن در مکانی خشک و خنک و بدور از نور خورشید است.

روغن زیتون تاریخ تولید را در بطری خود دارد و در صورت باز نشدن درب تا دو سال از تاریخ تولید دوام خواهد داشت. پس از باز شدن درب روغن زیتون، این بازه زمانی تغییر می کند. در این صورت ظرف سه تا شش ماه پس از باز کردن درب ماندگاری دارد.

دمای ایده آل برای نگهداری روغن زیتون فرابکر ٧٠ درجه است، گرما می تواند باعث شود روغن زودتر از بین برود و فاسد شود. در این صورت این فرآیند تأثیر منفی بر طعم و مزایای سلامتی روغن دارد.

برای محافظت در برابر این واکنش ها، روغن زیتون خود را در مکانی خشک و خنک نگهداری کنید. برخی از علاقه مندان به روغن زیتون آنها را در واحدهایی با دمای کنترل شده مانند یخچال ها یا انبارهای خنک نگهداری می کنند.

محبوب ترین ظرف روغن زیتون، بطری های شیشه ای از نظر استاندارد و زیبایی هستند و به راحتی قابل حمل هستند. شیشه‌های تیره بسیاری از پرتوهای نور مضر را که می‌توانند به روغن آسیب برسانند، مسدود می‌کنند.

تا زمانی که آنها را در نزدیکی منابع حرارتی مانند اجاق گاز یا اجاق قرار ندهید، بطری های شیشه ای به طور معقولی در حفظ محتویات آنها در دمای ایمن موثر هستند.

ارزش غذایی شگفت انگیز روغن زیتون

ارزش غذایی شگفت انگیز روغن زیتون

روغن زیتون سرشار از چربی های مفید برای قلب، همراه با ویتامین های E و K است. کالری, چربی اشباع شده, چربی تک غیراشباع, ویتامین E, ویتامین K و منبع خوبی از آنتی اکسیدان هاست که ترکیباتی هستند که به مبارزه با التهاب و بیماری های مزمن کمک می کنند. آنتی اکسیدان های اصلی روغن شامل اولئوکانتال و همچنین اولئوروپئین است، ماده ای که از کلسترول بد در برابر اکسیداسیون محافظت می کند.

روغن زیتون جامد و مایع دارای مقادیر بالایی امگا 6 و امگا 3 است و اسیدهای چرب اشباع نشده آن برای سلامت قلب مفید است و حاوی مقدار خوبی ویتامین E و K در هر وعده است. ویتامین E یک ماده مغذی ضروری است که به عنوان یک آنتی اکسیدان دو برابر می شود، در حالی که ویتامین K نقش کلیدی در سلامت استخوان، لخته شدن خون، سلامت قلب و غیره دارد.

افرادی که روغن زیتون زرد رنگ خالص مصرف می کنند در معرض خطر سکته مغزی نیستند. چون کلسترول بد و فشار خون را کاهش داده و پوشش رگ های خونی شما را بهبود می بخشد و ممکن است به جلوگیری از لخته شدن بیش از حد خون کمک کند. روغن زیتون با افزایش سطح آنتی اکسیدان‌ها در خون و همچنین کاهش وزن مرتبط است و برای عملکرد مغز مفید بوده و از آلزایمر پیشگیری می کند.

همچنین در برابر دیابت نوع 2 بسیار محافظت کننده است. آنتی اکسیدان آن با سلول های سرطانی مبارزه می کند. همچنین می تواند به درمان آرتریت روماتوئید کمک کند و استرس اکسیداتیو را در افراد مبتلا به آرتریت روماتوئید کاهش می دهد.

قیمت عمده روغن زیتون درجه یک

قیمت عمده روغن زیتون درجه یک

قیمت عمده روغن زیتون لیتری درجه یک بر اساس خلوص و کیفیت های آن محاسبه می شود که نوع فرابکر کاملا خالص بوده و به بهترین نحو ممکن تولید شده است بنابراین قیمت های بالاتری دارد. نحوه خرید و فروش در نرخ تاثیر بسزایی خواهد داشت و هر چه محصول عمده و بدون واسطه تهیه شود ارزانتر خواهد بود.