پخش روغن زیتون اصل خوراکی

مکان های زیادی در سراسر کشور وجود دارد که روغن زیتون اصل خوراکی را به صورت عمده یا غیر عمده و یا به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم پخش می کنند. و اما چیزی که مردم به ان اهمیت بیشتری می دهند کیفیت و قیمت روغن زیتون اصل خوراکی است.

این فروشگاه به طور کلی روغن زیتون را به فروش می رساند که هم کیفیت عالی ای دارد و هم اینکه قیمت مناسب را دارا است. برای خرید بهترین نوع روغن زیتون خوراکی می توانید با کارشناسان این محصول در ارتباط باشید.

پخش روغن زیتون اصل خوراکی

روش تولید روغن زیتون اصل خارجی

روش تولید روغن زیتون اصل خارجی روغن گرفتن از زیتون به روش های مختلفی انجام می گیرد که در خارج از کشور به ایران وارد می شود.یکی از قدیمی ترین روغن های جهان روغن زیتون اصل خارجی خوراکی است که در بیشتر جاهای پر اب یعنی حاشیه ی مدیترانه ای تولید می شود. روغن زیتون را از درختی که همیشه سبز است یعنی درخت اولئا می گیرند. که این درخت در مکان های معتدل و اب و هوای استوایی رشد بینظیر دارد.

استخراج روغن زیتون به انواع مختلف انجام می گیرد که از سه دستگاه استفاده می کنند در اول کار: پرس کردن و جداسازی، سانتریفیوژ، صاف کردن صورت می گیرد. یکی از قدیمی ترین روش ها برای روغن زیتون پرس کردن است و یا همان جدا سازی است که باعث روغن کشی می شود.

بعد از ان جدا کنندهای سانتریفیوژی است که باعث چرخش زیتون ها می شود و سبب جدا شدن روغن می شود و به دوبخش روغن سبک و سنگین تقسیم بندی می شود. و همینطور استخراج به روش صاف کردن که از صفحه های اهنی و یا تیغه ای در خمیری که از زیتون به دست امده فرو می رود و وقتی بیرون می اید روغن از تیغه ها به پایین یعنی درون ظرفی بزرگ می چکد.

قبل از اینکه روغن را از زیتون بگیریم باید حتما انها تمیز و اماده باشند.پس باید حتما شاخه ها و برگ ها و یا هر چیز دیگر روی زیتون را از بین ببرید و گرد خاکی که روی زیتون نشسته است با اب بشویید.

اسیاب کردن زیتون باعث ازاد شدن روغن از سلول های روغنی است و قطره های کوچک روغن به هم وصل می شوند و به این صورت اماده روغن کشی می شود. باقی مانده ی ان نیز که مخلوط اب و روغن است قبل از اینکه به فاضلاب راه پیدا کند باید تصفیه شود.

برای دارا بودن طعم و بوی روغن زیتون ان را صاف می کنندو ناخلصیها جامد و اب از ان جدا می شود.و به قسمت تصفیه فرستاده می شود.

فروش روغن زیتون اصل خارجی

فروش روغن زیتون اصل خارجی تولید روغن زیتون و فروش ان در این فروشگاه انجام می گیرد روغن زیتون اصل خارجی را می توانید در این فروشگاه خریداری کنید که دارای بهترین کیفیت و قیمت مناسب است. برای سفارش بهترین نوع روغن زیتون اصل شما می تواتید در این فروشگاه اقدام کنید و ان را به صورت صد در صد مطمئن درب مکانی که ان را ذکر کردید حین سفارش دریافت کنید.