کارخانه تولید با کیفیت ترین روغن زیتون در شیراز

کارخانه روغن زیتون، یکی از بهترین تولید کننده های روغن زیتون در ایران است که این محصول را با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید می‌کند و هر ساله بخش زیادی از نیاز کشور و سایر کشورها را نیز تامین می کند. روغن زیتون تولید شده از نظر کیفیت تایید شده می باشد و درصد خلوص آن نیز مناسب است. زیتون چیده شده از شهرهایی مانند رودبار، که اعلاترین زیتون های موجود در کشور را دارند، پس از روغن گیری در بسته بندی ها مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. قیمت فروش این کالا نیز با توجه به کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه است و موجب جلب رضایت مصرف کنندگان گردیده است.

کارخانه تولید با کیفیت ترین روغن زیتون در شیراز

میزان سرمایه لازم برای صادرات روغن زیتون درجه یک

میزان سرمایه لازم برای صادرات روغن زیتون درجه یک

میزان سرمایه لازم برای صادرات روغن زیتون درجه یک، به نسبت سود سرشار آن، بسیار کم است و در صورت عرضه روغن زیتون اعلا و جذب بازار خارجی، می توان یک صادرات موفق را تجربه کرد. با توجه به خواص فوق العاده روغن زیتون و استفاده گسترده آن در بین جوامع مختلف، در سراسر دنیا، تولید و صادرات آن بسیار افزایش پیدا کرده است و این صادرات با استقبال سرشار نیز مواجه بوده است. با صرف هزینه بسیار اندک می توان روغن زیتون تولید شده در داخل کشور را به کشورهای دیگر صادر کرد و هم به توسعه کشور کمک کرد و هم سود خوبی را تجربه نمود.

هر ساله حجم بسیار زیادی از روغن زیتون در بسیاری از شهرهای کشور از جمله مشهد تولید می شود که این مقدار از محصول می‌تواند علاوه بر نیازهای داخل کشور، نیازهای کشورهای دیگر را نیز برطرف کند. روغن زیتون اویلا، یکی از مرغوب ترین روغن های زیتون تولید شده در کشور است که هر ساله به خارج از کشور نیز ارسال می شود. نوع بسته بندی و همچنین مرغوب بودن روغن زیتون می‌تواند بازار صادرات را بهبود ببخشد.

فروش مستقیم روغن زیتون با نازلترین قیمت در شیراز

فروش مستقیم روغن زیتون با نازلترین قیمت در شیراز

فروش مستقیم روغن زیتون، با نازلترین قیمت، در شیراز استقبال بسیار خوبی را در بازار به همراه داشته است و این شرکت توانسته است با توجه به اعتبار چندین ساله و عرضه مستقیم کالاهای مرغوب، بازار ثابتی را در داخل کشور به خود اختصاص دهد. این شرکت همچنین فعالیت بسیار گسترده در زمینه صادرات دارد و بخش عمده ای از نیاز روغن زیتون بسیاری از کشورها را برطرف می کند.

این مرکز فروش کالای خود را به شکل کاملاً بی واسطه به دست خریداران و متقاضیان می رساند و امکان خرید مجازی نیز برای آنها فراهم گردیده است و از این طریق، قیمت تمام شده را برای مصرف کنندگان بسیار کاهش داده است.